Yaren Çay Evi, Hamidiye

  Daha fazla

Unclaimed

Yaren Çay Evi, Hamidiye

-

0 yorum

Değerlendirme

   |   

20 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Yaren Çay Evi, Hamidiye yorum

Bu işletme için henüz yorum yok.

Konya şehrindeki Benzer Restoranlar

 • Grup Kaşiks Sıkma Sarayı

  Grup Kaşiks Sıkma Sarayı

  5.0

  • Kafe

  Orgeneral Tural Mahallesi, Yedek Irmak Sokak, No 32/A, Meram, Konya

  Esra.H.

  Genel kadar konuşursak, çok zarif hissettiriyor ve çok yemek yemekler tamamen beklenmedik bir şekilde yüksek değerde..Katildiklari bir yarisma programiyla isimlerini tüm Türkiye'ye ve dünyaya duyuran Grup Kasiks ekibinin birlikte kurdugu sikma sarayi, kahvalti ve nargile salonu, "Unutulmayan anlar, eskimeyen tatlar" sloganiyla Konya için çok sevimli bir yer Peki!.damak zevki yerinde ve çok sağlıklı .arkadaşlarıma önermeden duramam.

  Daha fazla
 • Tayat Düğün Salonu Restaurant

  Tayat Düğün Salonu Restaurant

  5.0

  • Türk

  Yaka Mahallesi, Yaka Caddesi, No 142, Meram, Konya

  N.NALAN

  Not: kisi basi kahvalti 17TL.Sadece fotograflari yayinlamak için yeniden yaziyorum.Girerken fotograf çekmeyi unuttum çikarken de birden bire yagmur indirdi çekemedim.

  Daha fazla
Daha fazla

Yaren Çay Evi, Hamidiye Restoran Yerleri

Yaren Çay Evi, Hamidiye, ŞemsiTebrizi Mh. Mazhar Babalık Sk., Şemsitebrizi, Adalet işhanı K:3 No:307 Karatay/KONYA, 42030 Karatay/Konya, Turkey adresinde. yakınında bir Cafe restoran. Restoranın çalışma saatleri 9:00 - 22:00. Bu sayfa aracılığıyla, Yaren Çay Evi, Hamidiye yemek ortamı, Cafe, restoran hizmeti hakkında kullanıcı yorumlarını görebilir ve restoranla ilgili yorum puanınızı bırakabilirsiniz. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin