Cafe Melanie

  Daha fazla

Unclaimed

Cafe Melanie

4.0

5 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Talatpasa Cad.

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Cafe Melanie fotoğraflar

 • Cafe Melanie'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Cafe Melanie Restoran Yerleri

 • Kapalı Alan

Cafe Melanie, bir Atatürk caddesi no 206/A 1. kordon alsancak izmir konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve Talatpasa Cad. yakınında bir Restaurant Cafe mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Cafe Melanie yorum

4.0

5 yorum

Değerlendirme yaz
 • C8228ZNmustafae

  4.0

  bilhassa çoksıyla doyurucu olan seksi tabağını bira eşliğinde yemelisiniz.Bu uzayı Google'da buldum geldim ve çok iyi hissettirdi..Üç düzen olsa bile rahatlıkla yiyebilir.çevre saf yoluylav yerinde.

 • esrefgonul

  5.0

  Bu mağazayı Disooda gördüm ve bugün denedim elbette hoşdi..Ürün çok hoş, damak zevki hoşuma gitti..Arkadaşlarımın oybirliği ile bir dahaki sefer yine burda partiye geleceğim!.Burada defalarca bulundum ve birçok çeşitli tüketmek denedim, herkesin denemesini danışma ederim..

 • Merve Eser

  3.0

  Önceden dışarda yer ayırtmanızı öneririm.Üç düzen olsa bile rahatlıkla yiyebilir.bilhassa haylisıyla doyurucu olan ateşli tabağını bira eşliğinde yemelisiniz.

 • Büşra Şngl

  3.0

  Kordon'un en eski mekânlarından bir tane.bilhassa çoksıyla doyurucu olan seksi tabağını bira eşliğinde yemelisiniz.Sipariş verdikten arkasından uzun süre bekledim ama ürünler sorunsuzdu..

 • Ayten Dirican Nakay

  5.0

  Aynen! fikir ederim.Yani, fikirye değer bir uzay.

Daha fazla