Kofteci Zeki

  Daha fazla

Unclaimed

Kofteci Zeki

4.0

6 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

İzkent

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Kofteci Zeki fotoğraflar

 • Kofteci Zeki'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Kofteci Zeki Restoran Yerleri

Kofteci Zeki, bir Cankaya Mah. 1307 Sok. No:4 Kucukyali, Konak, İzmir Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Türk mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Kofteci Zeki yorum

4.0

6 yorum

Değerlendirme yaz
 • 211berku

  4.0

  leziz tam kıvamında pişirilmiş kurutulmadan suyuyla leziz bir köfteydi. Kaşarlı köfte enfes, köfte kıymasının arasına kaşar koyularak patlatılmadan pişirilmiş. Yayık ayranı oldukça leziz kıvamında. Benim köfte klasmanımda birinciliği aldı.

 • Zeynep Kömürlü

  4.0

  Sıcak guzel bir ortam.leziz köfte arayanlar için ülkü bir mekan.şiltihap bir esnaf lokantası.izmirin eski esnaf kültürünü yansıtan bir işletme.

 • Arzuab

  4.0

  ortalama 2 aydan beri her öğlen olmasada fazla arayı acmadan arkadaslarla burada öyle yemeği yiyoruz... Salaş bir yer ara sokakta fakat köftesi etleri cok leziz.. Doğumgunu özel gün organızasyonlarıda yapıyorlar.ayran ve salgam suyu kendi imalatları.. hele birde atom varki muhtesem..insana yediriyo be kardesim... kesınlıkle öneri...

 • Kiliç Alper

  4.0

  Bir defa atom harbiden mükemmel.. Ayni sekilde kofte ve pirzola yiyecek icinde gelmelisiniz. Cok beğeneceksiniz.

 • Demirtokdemir

  4.0

  mütevazı,kaşarlı ve acılı köftelerinin yanı sıra et çeşitleri bulunuyor. Benim favorim kaşarlı köfte,öteki ürünlerde de mutlaka yaklaşık üzeri leziz bir yer. ayrıca kesinlikle atom siparişi verin,sırrını çözemedim,yoğurda yağ/kaymak benzer biçimde bir şey karıştırıyorlar muhtemelen, acı sevenler için görkemli bir tat.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin