Sakıpağa Dönerevi

  Daha fazla

Unclaimed

Sakıpağa Dönerevi

3.8

5 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Alsancak

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Sakıpağa Dönerevi Restoran Yerleri

 • Kapalı Alan

Sakıpağa Dönerevi, bir Umurbey Mahallesi, Kıbrıs Şehitleri Caddesi, No 14, Konak, İzmir konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve Alsancak yakınında bir Döner mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Sakıpağa Dönerevi yorum

3.8

5 yorum

Değerlendirme yaz
 • Çağla Gizem

  2.0

  daha iyi yerler bulunabilir kıbrıs şehierinde.70 gr etli bir buçuk dürüm hayatımda ilk defa burda gördüm.

 • Scrippsmater

  5.0

  Dekorasyon çok hoşuma gitti ve tüketmekten ardından birkaç fotoğraf çektim..Burada defalarca bulundum ve birçok çeşitli tüketmek denedim, herkesin denemesini danışma ederim..bu uzayı çok beğendim.

 • Esra Terkoglu

  5.0

  önünden geçerken baktım fena değildi deneyim dedim.Süper tüketmek gittim şahane tüketmek konak gidiyorum Karşıyaka gidiyorum döner tüketmek yapıyorum beğendim uyarı ediyorum sen de gel bekliyorum selamlar Çok kötü.Hem karşıyaka da hem alsamata ilk tercih hakkılerimden birisidir sakipaga döner, kaliteden ödün vermeden devam eden ayin.Bu uzaydan pek umudum yoktu ama denedikten ardından beklentileri aştı..

 • Ceren Bayazıt

  2.0

  Öncelikle mönü son derece renkli ve sevimli gözükse de detaylara bakıldıkça porsiyonların azlığı dikkatinizden kaçmıyor.Tavuk dönercisinin danışmasi ile gittiğim uzay bence bir hayal kırıklığı.

 • Ebru Somunoglu

  5.0

  Bunu platformda bir bakışta yakaladım ve sahiden çok iyiydi, herkes denemeli..Bu uzaydan pek umudum yoktu ama denedikten arkasından beklentileri aştı..

Daha fazla