Burger King

  Daha fazla

Unclaimed

Burger King

4.3

8 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Burger King Restoran Yerleri

 • Kapalı Alan

Burger King, bir Mithatpasa Cad.Korutürk Mah.No:1460, Balçova, Izmir konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Fast food mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Burger King yorum

4.3

8 yorum

Değerlendirme yaz
 • beray1907

  5.0

  Garsonlar çok profesyonel, düzenli ve süratlilar deneyim şaşılacakydı.Bir arkadaşım danışmasi üzere geidim ve bugün denedim sahiden dediği kadar iyidi..

 • 678p_nara

  5.0

  Tatliyi nerede yiyecegim derdi de yok; cheescake yemem diyenlerin olsa bile istahini kabartan bir tatli, limonlu cheescake iftar ardındansi birebir.Burger King kalitesiyle ve yetkili ayiniyle herkese danışmamdir :).Burger'i seviyorum - Burger King'i seviyorum çünkü köftesinin tadi harikulâde hiç bir restaurantta bu kadar zevkli et ürünü yiyemedim.

 • Selen Tamer

  5.0

  🙋‍♀️🥄.Gerçekttepe.

 • Lezzet Dedektifi

  5.0

  Burger King Balçova'yla dair has iken bir sey söyleyemeyecegim çünkü Burger King dünyaca ünlü bir marka, kalite standartlari bakimindan yüksek ve tüm burgerleri esit görüyorum.Midem senleniyor vallahi :)🥰🥰İçeri girer girmez, şaşırdım çevre aşırı iyiydi..dün denedim önerilir.

 • Laura C

  2.0

  Kötü - Dün telefonla siparis vermek istedim ancak bulundugum alanin kullanim disi Peki!gunu söyleyip göndermediler.Benim evim ise onlara sırf 20 dk uzaklikta! Üstelik merkezde.tüketmekler tatmin olmuş edici sırf ayin berbat.

Daha fazla