Tenis Cafe
 • Tenis Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Tenis Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Daha fazla

Unclaimed

Tenis Cafe

4.2

4 yorum

Değerlendirme

   |   

20 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Tenis Cafe fotoğraflar

 • Tenis Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Tenis Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
Daha fazla

Tenis Cafe Restoran Yerleri

 • Rezervasyonlar
 • Paket Servis Yapıyor
 • Kredi Kartı Geçerli

Tenis Cafe, bir Ege Üniverstesi Hasatanesi Tenis Kortları Yanı Bornova 35030 Bornova Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 20 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Tenis Cafe yorum

4.2

4 yorum

Değerlendirme yaz
 • Güven Boz

  4.0

  Tenis Cafe, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi'nin arka tarafında yer edinen ve arasında düğünler bile yapılabilen efsunklükte bir yer. Ege Üniversitesi öğrencileri ve çalışanı buranın değerini iyi bilirler, çünkü üniversitenin arasında burası benzer biçimde kaliteli yiyecekleri olan başka bir kafe daha yoktur. Ege Üniversitesi Öğrenci Köyü sakinlerinin akşam yiyecekleri için, Tıp Fakültesi'nde çalışanlamış olurın için aralarında dinlenmek için tercih yeridir çoğu zaman. Burasının her vakit doktorlarla dolu olmasının kötü tarafı, doktorların her vakit önlükleri ve hatta steteskoplarıyla buraya yemeğe falan gelmesiydi. Bir doktorun maske ile birlikte geldiğini bile görmüş oldum kısaca o aşama. neticeta  o önlüğün meselesi rahatsızlıklarından bir nebze olsun korunma ise, onla birlikte hastane dışına çıkmalarının ne kadar saçma birşey, onunla yiyecek yemelerinin ise ne kadar iğrenç birşey bulunduğunu Tenis Kafe yönetimi de farketse deizin vermese keşke.

 • talven

  4.0

  Öğrencilik  senelerında tenis dersimiz için Ege Üniversitesi Hastanesi alanında bulunan tenis kortlarına gittiğimiz vakit tanıştım ben Tenis Cafe ile. Daha sonraları da ne vakit kendimize jest yapmak, birazcık sakinleşmek ve dinginleşmek istesek buraya giderdik hep. Bir öğrenci için gmeşhurk standartların birazcık üzerinde rakamlabilecek bir cafe burası. Hizmeti, yiyecekleri ve elbet fiyatları ile. aslına bakarsak hepimiz hastane bünyesinde bir cafe ile alakalı genel hükümlardan dolayı buradaki hizmet kalitesinin karşısında bir şaşkınlık yaşıyor. bu yüzden de ancak bilenlerin, tesadüfen karşılaşanlamış olurın, çoğu zaman hastane çalışanı ve tıp fakültesi öğrencilerinin uğradığı bir yer. Birde arada bizim benzer biçimde farklı bölümlerden keşfeden ve öğrenciliği bitsede anıları tazelemeye gidenler var. Bu günlerde daha fazla kır kahvaltıları için tercih ettiğim bir yer. dev gibi bahçesi ve çim alanı üzerinde, gölgeliklerin altında, kuş seslerinin size birlikte rol aldıği kahvaltı güne iyi adım atmak için iyi geliyor. ek olarak catering hizmeti de var buranın. Brunch, öğlen ve akşam yiyecekleri, bahçesinde meydana getirilen kır düğünleri ve organizasyonlar mevzusundaki başarısı ile çok tanınmayan fakat tanıyanlar için vazgeçilmeyen adreslerden birisi burası.

 • CaglarOtlu

  5.0

  Hastane içlerinde bulunan cafelerde nedense hizmet kalitesi düşük oluyor. Hem hastane çalışanlamış olurı aynı zamanda hasta yakınlarının çok gittiği bu yerlerde bulduğunuza razı oluyorsunuz elde olmadan. Tenis Cafe bu genellemenin tamamen haricinde yer ediniyor. mükemmel düzenlenmiş bir bahçe arasında son aşama zevkli döşenmiş olan Tenis Cafe yemekleriyle de birinci derslik bir işletme. Okuldan dostlarla icatma yemeklerimiz ve bazı özel davetler için çok gittim buraya. Hastane arasında bu şekilde güzel bir zeminin olması herkesi şaşırttı talep eder istemez. Özellikle yaz akşamlarında çimlerin üzerinde çok eğlenceli zamanlar geçirdik. Bundan bir kaç sene önce babamın bir kalp ameliyatı gerçekleşti bu hastanede. ikimiz de çok sorunlı günler geçirdik . Hastanede bir hastanız var ise kaygı arasında beklemek ne kadar zor olsa gerek bilemezsiniz. her neyse ki sağlığına kavuştu. Göğüs Kalp Damar Cerrahisi hastanenin en uzak ucunda yer alır. öteki kafeler daha ön taraflarda bulunur. bu şekilde olunca her an bir şey gerekebilir diye uzaklaşmak da istemediğimiz için orada öyle bekliyorduk. niçin sonrasında hatırladım Tenis Cafe'yi. Burası çok yakındı. minimumından annemin birazcık oturmaya ihtiyacı vardı. Onu alıp Tenis Cafe'ye götürdüm. daha sonra günlerimizi orada geçirdik. Ben anlattığım benzer biçimde hep akşam gitmiştim buraya. Gündüz de çok güzeldi. daha fazla doktorlar ve hastane çalışanı geliyordu. yiyecekleri çok güzeldi. birazcık iyileşince babama da buradan yiyecek götürdük.Doktorundan izin alarak elbet. Tenis Cafe hem gündüz aynı zamanda gece için çok güzel bir yer. hem de catering hizmeti veriyor. bütün yiyecekleri kendileri hazırlıyorlar. bu nedenle lezzetine ve kalitesine güvenebilirsiniz. ek olarak akşamları düğün, çayır benzer biçimde hizmetleri var. Bahçesinde çok güzel bir çocuk oyun alanı da var. Çok göz önünde olmayan fakat çok güzel ve kaliteli bir yer. öneririm her insana..

 • erkanomur

  4.0

  Tenis Cafe hakkındaki yazabileceğim çok şey var. Öncelikle sistemli bir cafe bulunduğunu söyleyebilirim. Üniversite içi cafe'ler / cafeteria'lar hizmet kalitesi olarak genel de ortalamanın altında kalırken Tenis Cafe hizmet kalitesi olarak bu ortalamanın üstündedir. efsunk bir kapalı alanı ve harbiden efsunk bir bahçesi mevcut. Bahçesinde hem masalar var aynı zamanda efsunk tenteler ve şemsiyeler mevcut. Yanlış hatırlamıyorsam iki tane efsunk barbekü mevcut. Öğle yemeklerinde zaman zaman buradan seçebilceğiniz ızgaralar, kış aylarında da sucuk-ekmek menüye ekleniyor. Hastane arasında olması nedeniyle sürekli müşterileri doktorlar, röpresantlar ve hasta yakınları. yiyecekleri harbiden güzel. Çeşitli organizasyonlara da ev sahipliği yapabilyor. Düğün, nişan, sünnet, tebrik, ufaklıklar için özel doğum günleri vb. ama hastanenin arasında olması, 50 metre ötede insanoğlu yaşam mücadelesi verirken diğerlerinin eğlenebilmesi bana ilginç gelmiştir. İşletme ile ili haşır neşir olmam ise tenis oynamaya başlamam ile oldu. Yapar mıyım yaparım dedim ve 5 senedir oynuyorum. Oyun sonrası atıştırmalar yahut oyun öncesi su teminini hep buradan yapardık. ek olarak Tıp Fakültesi'ndeki araştırmacılar tarafınca düzenlenen kursların yahut eğitimlerin catering işini de genel anlamda Tenis Cafe yapar. çünkü çok defa öğle ve akşam yemeği yemişliğim vardır buradan. Çocuklar için harika bir yer. Geniş çim düzlükleri olmasa da oyun ekipmanları mevcut. Otopark mevzusu hafta içi sorunlı (ücretsiz kısmı için), karşısında ise ücretli otopark mevcut ve genel de yer oluyor. İsterseniz paket yapmış oldurım yemeğinizi ofisinize de götürebiliyorsunuz. Bu da bir avantaj. Bornova Metro'dan Forum Bornova'ya yürümüş iseniz Ege Üniversitesi Hastanesi'nin arasında geçtğinizde ağaçlar arasındaki, sağdaki cafe'dir. Bu aralar mevsimidir limonatasını beğeneceksiniz...

Daha fazla