Daha fazla

Unclaimed

Kidonya

4.0

3 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Kidonya Restoran Yerleri

Kidonya, bir İYTE Gülbahçe Kampüsü 35430 İzmir Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Kidonya yorum

4.0

3 yorum

Değerlendirme yaz
 • Myildiz11

  4.0

  İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü Gülbahçe Kampüsünde yer edinen ev yiyecekleri bulabileceğiniz, İYTE öğrenci ve akademisyenlerine hitap eden şiltihap bir mekan. Çorbanızı içip ardından leziz zeytinyağlı ve et yiyecekleri yiyebilirsiniz burada. Biyoloji binasının karşısında yer edinen Kidonya deniz manzarası ile öğle tatilinizi sakin bir atmosferde geçirmenizi elde eden iyi bir seçim. Kır evlerini hatırlatan imajsü ve deniz manzarası ile Kidonya yağmurlu günlerde öğrencilerin koşuşturarak sığındığı minik ve güzel öğrenci kafeteryası olarak kalıyor adamın aklında. Özellikle İYTE'de senelerinizi geçiren biri için güzel unutulmayacak bir mekan..

 • mehmethanb2020

  4.0

  Kidonya, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü öğrencilerinin ve çalışanının gözbebeğidir desem yeridir. Akşam belli bir saate kadar aleni, haftasonu aleni dolaysıcaklıkyla bizler gece ve haftasonu da deneyler icra eden bilim neferlerine ( artık  ne kadar nefersek ) hizmet sağlar kendileri ve gönlümüzü çalar. Kidonya'nın yiyecekleri çok leziz ve bolca çeşitli. Sizler için ana yiyecek, pilav/makarna, tatlı ve çorbadan oluşan menülerde hazırlıyorlar, üstelik her bigün için 4 tane menü çıkarıyorlar. Fiyatları da çok iyi, menüye 7.5 lira ödüyorsunuz fakat sonuna kadar da doyuyorsunuz hani. Kidonya'nın kahvaltısı da çok güzel, haftasonu laboratuara geldiğimde kahvaltı yapamadım diye üzülmüyorum artık, bekleme süremde Kidonya'ya gidip kahvaltımı edip, gazetemi okuyorum. Eh, evimizdeki kadar huzurlu bir pazar olmuyor fakat naparsın, bilim aşkı :D Kidonya'nın kahvaltsıcaklıknda iki sorun var. İlki,  salçasının, düzgüsel domates salçası olması, ki o kahvaltıya hiç yakışmıyor. İkincisi ise, 3 benlik de kahvaltı isteseniz, 5 benlik de isteseniz, kahvaltıda gelen ürünlerin aynı miktarda artmaması. Bu iki noktayı da hallettiklerinde, harika olacaklar.

 • Mustafa Dığan

  4.0

  Iyte kampüste efsunk coşku yaratan, yaşasın kampüs oluyoruz dedirten ilk mekan. esasen toplamda da 3 mekan var. =) Kidonya, kampusün manzarasi en güzel yerinde. Ağaclar icinde bir yer. Kapali-acik bölgeleri var. Ev imalı pastaları ile ünlüdür okulda. Çok güzel yaparlar. Öğle yemeklerinde kendilerini sık sık tekrarlasalar da hem lezzeti hem fiyatları güzel.  Öğle menüleri çorba-ana yiyecek- yardımcı yiyecek ve tatlı/ meyve'den oluşuyor. İsterseniz o günükü menüyü, dilerseniz istediğiniz başka bir yemeği sipariş edebilirsiniz. Bu ara kahvaltisi ile ön plana çikmakta. doğal görkemli bir kahvaltı demek birazcık abartmak olur. fakat böylesine bir mahrumiyet bölgesi için, evet, görkemli bir kahvaltı. Bal-kaymağı, lor-reçeli, omleti mevcut. Kahvaltinin en en en iyi tarafi ekmek kirintilarinizi yemeye gelen kuşlar! Insana feci biçimde alıştılar artik, korkusuzca gelip elinizden uzattığınız ekmeği yiyorlar. Ayrica bir de yiyecek sirasinda masa masa dolasan siyah bobi var. eğlenceli bir mola (teneffus) yeri. esasen yörede cok fazla kantin bulunmadigindan coğunlukla fizikçiler ve biyolojiciler icin kantin vazifesi gormekte. En guzel kantin  de burası oluyor haliyle=) ek olarak haftasonları da açıktır!

Daha fazla

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin