Daha fazla

Unclaimed

Gözleme Evi -Gözlemevi

5.0

2 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

 • Gozleme

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Gözleme Evi -Gözlemevi Restoran Yerleri

Gözleme Evi -Gözlemevi, bir Vali Hüseyin Öğütcen Cad. No:9/ A Balçova 35340 İzmir Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Gozleme mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Gözleme Evi -Gözlemevi yorum

5.0

2 yorum

Değerlendirme yaz
 • Seçil Sözen

  5.0

  rasathane, Balçova Kipa alışveriş merkez'nin tam karşısındaki kavşaktan girdiğinizde azcaıcık yolun ilerisinde kalan minik bir yer. Önünde ağaçlar olduğu için dikkatli bakmanız gerekecek kaçırmamak için. Lütfen bakın ve burayı kaçırmayın. yörede yaşayanlar buranın ününü oldukça iyi biliyorlar fakat ben hiç bilmeyenler için makaleyorum. Burası ancak gözleme icra eden bir yer değil, ek olarak ebedi bir kahvaltı ve yiyecek menüsü de var. Fiyatlar, buraya öğrenci haricinde çok farklı kesimlerden insanoğlu da geliyor biliyorum, inanılmaz müsait. Kahvaltının yanına süresiz çay veren yerlerin saysıcaklıknın bir elin parmağını geçmediği günümüzde, burası süresiz çaylı geniş bir kahvaltıyı iki elin parmağı kadar bile etmeyen fiyata veriyor. Gözlemeleri esasen çok çok iyi, en iddialı oldukları mevzu. Kıymalsıcaklıkndan patateslisinden mideniz yanmaz, iyi araç-gereç kullanılmakta. ek olarak gözleme de yanına domates, salatalık ikramı ile gelir. şayet bu yörede işiniz falan olursa kaçırmamanız ihtiyaç duyulan bir yer, rasathane. Kahvaltı için özellikle tercih ediniz fakat öteki öğünler için de, her öğün gözleme, mantı yenebilir bence =), tercih edebilirsiniz.

 • Nilufer Akgun

  5.0

  Evimin çok yakınında bulunan ve devamlı gitmekten zevk almış olduğum bir yer olan rasathane Balçova Kipa avmsinin derhal karşısında bulunmakta.çok leziz gözlemelerin yapıldığı bu restoranda her türlü gözleme çeşidini bulamanız olası ve her biride bir birinden lezzetliler.genel anlamda öğrencilerin tercih etmiş olduğu bir yer fakat yinede çsafha dükkanlarda çalışanlamış olur ve yoldan geçen insanlarda buraya alaka gösteriyor ve burayı devamlı dolduruyorlar.Bunun dışında yörede yaşayanlar sipariş verebiliyor tabikide bununda oluşturduğu bir kesafet olmuyor değil.tutarlarından anlatmak gerekirse çok müsait bulunduğunu söyleyebilirim, sizde gittiğinizde bana hak vereceksiniz.şayet yolunuz buraya düşerse burayı bir denemenizi öneririm.Hele ki etrafta çalışan biriyseniz kahvaltıda mutlaka denemelisiniz burayı.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin