Tchibo
 • Tchibo'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Tchibo'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Tchibo'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Tchibo

4.0

7 yorum

Değerlendirme

   |   

20 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Tchibo fotoğraflar

 • Tchibo'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Tchibo'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Tchibo'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Tchibo'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
Daha fazla

Tchibo Restoran Yerleri

 • Kredi Kartı
 • Ücretsiz Wi-Fi

Tchibo, bir 2040. Sok. Ege Park Mavişehir Moda ve Alışveriş Merkezi No: 101 K: 1 Ege Park Mavişehir Moda Ve Alışveriş Merkezi 1. Katında İzmir Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 20 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Köri mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Tchibo yorum

4.0

7 yorum

Değerlendirme yaz
 • Erhan Özer

  3.0

  Eve yakın olduğundan sık sık EgePark alışveriş merkez'ye geliyoruz. Sinemaydı, yemekti, kahveydi derken bayağı vakit geçiriyoruz. Tchibo'yu da eski alışkanlıklarım dolaysıcaklıkyla sık sık ziyaret ediyorum bir şey bulabilecekmiş benzer biçimde; fakat hala bulamıyorum arkadaş. iyi mi oldu da ürünleri bu kadar kalitesiz ve kötü olmaya başladı ben çözemiyorum harbiden. Mutfak ürünleri çok başarıya ulaşmışydı ne zamandan sonrasında. Pasta ve yiyecek hazırlama ürünlerini çok sevdim rengarenk. Silikon tabandan şekilli kurabiye kalıplarına çocuklarınıza ve sevdiklerinize sürpriz yapmak için çok ülkü. Bunun için ihtiyaç duyulan bütün gereçleri de kolaylıkla ulabilirsiniz. Hepsini düşünmüşler. hiç bir şey bulamazsanız filtre kahvenizi alıp çıkın, nefis oluyor. Onun dışında tatlıları ve kurabiyeleri de çok leziz. Kahvenizin yanına tercih edebilirsiniz.

 • Efecan Hüdaverdi

  3.0

  Oturacak yer bulma sorunsı da olmasa.

 • Enes Furkan DEMİR

  4.0

  Reklamlarda görmüşsünüzdür bir erkek üstündeki tişörtü Tchibo'dan almış olduğunı söyler ve karşısındaki hanımda Tchibo ancak kahve satmıyor mu diye kahkahalar atarak güler. Ve sonrasında reklam süre gelir Tchibo'yu keşfedin ve ancak kahve satmadığını öğrenin biçimı bir şeyler söyler. Evet, burası harbiden reklamda olmasıyla birlikte şaşırtıcı durumu oldukça iyi yansıtmışlar. Bir kahve dükkânı düşünün fakat arasında hanım adam ve bebek kıyafet ürünleri ve ev ve dekorasyon ürünleri dahası da var büro eşyaları ve mobilyalara kadar uzanan bir ürün yelpazesinden bahsediyorum aramızda kalsın burasının temel ürünü kahve :) Üstelik bazı günlerde ürünlerde inanılmaz kampanyalar yapılıyor muadil gelirseniz kesinlikle değerlendirin. Mavikent halkının bakkal olarak kullandığı Ege Park Mavikent Moda ve Alışveriş Merkezin'de bulunan Tchibo da personel size elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. Fiyatlarda yaklaşık kampanya zamanlarında ise çok müsait. reel kahvenin keyfina varmak istiyorsanız ve birbirinden kaliteli ürünleri ucuz fiyata almak istiyorsanız Tchibo sizleri bekliyor.

 • mehmet ö

  4.0

  Eşim tam bir kahve bağlarımlısı. Kendisi sporcu olduğundan , kahve mevzusunda da çok detaylı bilgiye haiz. İsveç'te yaşayan kuzeninden de oraya özgü filtre kahve siparişi veriyor devamlı . Eve de başka kahve sokmuyor. bizim ülkemizde kahve diye içtiğimiz şeylerin aslına bakarsak tamamen boyalı su bulunduğunu , İsveç'ten gelen filtre kahveyi içtiğimizde anlayabiliyorum artık bende. Ege Park'ın arasında bulunan Tchibo'da alışverişe gittiğimizde uğrak noktamız . Buradaki filtre kahveyi de çok beğeniyoruz. Hem içerken , bir taraftan da konseptlerine nazaran dükkanda gezebiliyoruz. Benim alaka alanım daha fazla kitap mecmua iken , eşim elektronik ürünleri olduğunda Tchibo'yu daha çok benimsiyor . Şube çalışanlamış olurı çok seri hazırlıyorlar kahveyi. Aynı konseptte , taburelerde oturup kahvenizi içebileceğiniz benzer biçimde elinize alıp alışveriş merkez'yi dolanabilirsiniz . Çocuklu aile olduğumuz için oturup bir şeyler içmek çok zor çünkü çocuklar Tchibo'da kendini kaybediyor albenili reyonları içinde . ikimiz de alışveriş merkez'de dolaşmamızın uzun süreceği zamanlar , elimize filtre kahve alarak devam ediyoruz.

 • Çiğdem Özseven

  4.0

  Mavikent Ege Park alış veriş için ender fakat beyazperde ve yiyecek için sık sık geldiğim bir avmsi. beyazperde öncesi sonrası arada dolanıp girdiğim bir iki mağaza da kesinlikle oluyor. Tchibo ilginç bir huy oldu bende. bütün dostlarım bile söylenir durur hatta. :))) tekrar mi Tchibo diye !         Benim için o ilginç bir araya toplanmış ürünler arasından ya bir şey olur da kaçırırsam diye bir stres oluyor resmen. Çünkü öyle her vakit her yerde bulamayacağınız o denli ilginç ürünler geliyor ki ... her hafta yeni bir kampanya :)) Çok ürün var benim aralarından bulduğum. sadece şunu da söylemek icap eder. Benim için önemli olan kurmacamdaki sıra dışılık ve alaka çekicilik.  fakat zaman zaman şaşırmıyor da değilim. Çok kalitesiz ürünleri de olabiliyor. o denli şaşırtıcı ve kurmacam ürününün sanırım fiyatını düşürmek ismina kaliteden ödün veriyorlar.        Ege Park'taki Tchibo da İzmir'de diğerlerine yapmış olduğum benzer biçimde yolum düştükçe kesinlikle uğramış olduğum bir şube. zaman zaman diğerlerinde kampanya sona erdiği için kalmayan ürünlerin kimilerinin orada olabildiğini görmüş oldum. Bu da aklınızda olması ihtiyaç duyulan bi vaziyet ;)

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin