Garip'in Yeri
 • Garip'in Yeri'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Garip'in Yeri'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Garip'in Yeri'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Garip'in Yeri

4.7

6 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Garip'in Yeri fotoğraflar

 • Garip'in Yeri'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Garip'in Yeri'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Garip'in Yeri'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Garip'in Yeri'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
Daha fazla

Garip'in Yeri Restoran Yerleri

 • Açık Alan
 • Orta Derece Gürültülü
 • Gruplar İçin Uygun
 • Çoçuklar İçin Uygundur

Garip'in Yeri, bir Sahil Yolu Balıklıova Cami Yakını İzmir Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Garip'in Yeri yorum

4.7

6 yorum

Değerlendirme yaz
 • 艾小羽

  5.0

  Bizim Balıklıovada br yazlık köy evimiz var. Köyün tabiki en eski yerlilerinden biri rakamlırız. ilginç'in yeri ise benim çocukluğumdan beri aleni olan salaş bir kır balık restoranı. Balıkova köyünün tam ortasında muadil gelen bu mekan eskiden Balıklıovada elektrik su yokken burayda balıkçılar erkenden elde ettikları balıkları getirirler ve burası aleni bir mezat gibidir balıkları satarlar. Balıklar ise yoldan geçenler yardımıyla sahiplerini bulurlar. Gel vakit git vakit ilginç bu işi kendisi oluşturmaya başladı ve her insana bir salata bir balık kızartmaya başladı. fakat bu ilginç'in en enterasan tarafı gülmesidir. Öyle bir kahkaha atar ki talep eder istemez sizde gülmeye başlarsınız. Masa masa gezer müşterileriyle birebir ilgilenir. kahkaha atıp dolanır. ilginç o denli ünlü oldu ki, yoldan geçen hepimiz burada durup balık yer oldu. Şimdilerde çocukları işi efsuntüp deniz üzerine çıkma ayaklar yaparak deniz üzerinde salaş fakat güzel bir balık restoranı haline getirdi. Kalamar öneri edilir çok başarılı. Balıklarda ek olarak çok güzl. Balığın üzerine ikram edilen helvayı da görür görmez yemede yanında yat!

 • Theman0004

  5.0

  Balıklıova'dan geçmeniz için İzmir'den gelip ,mordoğan-karaburun yoluna sapmanız icap eder.Benim için dayımın yazlığı olması sebebiyle mordoğana her yaz bir kaç defa yapmış olduğumız ziyaretlerimizde içerisinden geçerken ,balıklıovada durmadan geçemediğimiz bir yer olarak hatırlıyorum her zaman.Balıklıova garib'in yeri namı öteki adı ,Cemal Çınar sahibi ,denizin kenarında salaş gözüken balık lokantası olduğu her halinden belli ,hani bir bakayım derken ,hadi oturalım hiç değilse olduğunuz bir yer mevzu da balıksa şayet. Aile restoranı ,eşi mutfakta uğraşır ,kendi ortada dolaşır ,bir bakarsınız o ilginç ! kahkahasını basmış ve gülmeye başlarsınız birden :) Ne yenir ? barbun yenir ,çipura yenir ;balık üstüne nefis helvası yenir ha bir de zaman zaman mezede fava olur zaman zaman de enginar sapı ki ilk kez burada görmüşbütün.Benim size önerim pazarlık yapın ya yemeden önce yahut unutursanız artık yemekten sonrasında ,cemal abimiz size bi iskonto sağlayabilir bir ihtimal.Size bir önerim de ,bayılıyorum balıklıovanın ünlü un kurabiyelerine, alın yiyecek üstüne ve çayla iyi masraf.

 • SerdarZaferCelik

  4.0

  İzmir Karaburun yolu üzerinden Balıklıova Köyüne vardığınızda kime sorsanız ilginç'in Yerini gösterir. Deniz üstüne yapılmış tahta iskeleler üstünde, tam seyirlik ve keyif yeridir. Hafta sonları çok kalabalık olur ve yer bulmak nerdeyse imkansızdır. Fiyatları oldukça müsait ve balık her vakit tazedir. Mevsiminde Barbun yemenizi öneririm.Kalamarı da  (fazla kullanılmış yağda kızartılmadığı sürece) çok iyidir. elbet, çupra ve levrek de buranın olmazsa olmaz balıklarıdır. Sofraya siz sipariş vermeseniz de hurma zeytin, yoğurtlu ezme, fava ve salata kesinlikle gelir. Köyün beyaz ekmeği ve esmer köy ekmeği meşhurdur, kucak kucak servis edilir.yiyecek nihayetinde da helva ikram ederler.zaman zaman helvanızı fırınlanmış ve sıcak da isteyebilirsiniz. İşletmecisi Cemal Usta, ördeklerin vak vak seslerini çağrıştıran nağmeli kahkahası ile meşhurdur. tüm masaları dolaşır, hal hatır sorar ve nihayetinde o ünlü kahkahasını patlatır. Oğlu Mustafa da işleri takip eder. oldukça efendi ve hürmetlıdırlar. Köyden seçbilimselş muntazam  çocuklar hizmet ederler. zaman zaman yabancı ve yerli gezgin kafileleri özellikle burada balık yemeye gelirler. Önceden haber verip, ayırtmazsanız balıksız bile kalabilirsiniz.harbiden leziz ve taze balık için bu salaş ve eğlenceli yeri kesinlikle ziyaret edin derim.                                                                                                                                               Tel 0 232 775 50 13

 • Bilinc Barcin

  4.0

  Karaburun'a giderken Balıklıova'da yol kenarında denizin dibi bir restoran.Çocukluğumdan beri gitme fırsatım olmamıştı fakat geçenlerde dostlarla icatma noktamız orasıydı.Rakı - balık diyorsanız ve egeyi birazcık da karşıdan seyredelim derseniz kesinlikle güneşi orada batırın derim. Kendi halinde bir mekanda,kendi halinizde huzurlu olmak istiyorsanız çok eğlenceli bir yer. ancak dönüşte alkol trafik açısından sıkıntı olabilir.Taksilerin de pek bulunmadığı bir yer olduğu için ,yakın çevrede konaklama yapacaksanız yahut içmeyen bir dostunuz var ise,rakı balığa oraya gidin derim.

 • Ebru Yücel

  5.0

  Çocukluğumda birkaç kez birkaç aile gitmiştik buraya. Masaya oturduğumuzda mekan sahibinin "haaa haaaaa haaaa" diye uzattığı sevimli kahkahasını duyup gülümsemeye başlamıştık bile. Sipariş olarak ne vereceğimize bir türlü karar veremediğimizi görür görmez "durun ben sizin ilacınızı biliyorum" diyerek ayrılmıştı masamızdan kendisi. Ve hakikaten de her seferinde harika sofralar donattı bizlere. keyifli, müşterisine kıymet veren, balığı her daim taze olan bir mekandı. ümit ederim halen öyledir.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin