Belde Cafe, Uğur

  Daha fazla

Unclaimed

Belde Cafe, Uğur

-

0 yorum

Değerlendirme

   |   

20 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Belde Cafe, Uğur yorum

Bu işletme için henüz yorum yok.

İzmir şehrindeki Benzer Restoranlar

 • Özsüt

  Özsüt

  5.0

  • Kafe

  ANAFARTALAR CADDESI NO:125, Kemeralti, Izmir

  kalecik06

  Çok tatmin olmuş kaldım.Hem de Sefer Usta'nin kibar torunu dükkanin basinda efsane kazandibini yerken kendisi ile sohbet etme sansim Peki!.Özsüt havaleri, eski hali korunarak sik bir dekorasyon ile yenilenen nostaljik Kemeralti dükkaninda tarihi yolculuguna devam ediyor.

  Daha fazla
 • Meshur Çankaya Kurufasülyecisi

  Meshur Çankaya Kurufasülyecisi

  5.0

  • Ev Yapımı

  847. Sok., No:33 Konak/Izmir 35260

  Dcosgun

  çalışanlar çok tatlı. çok biçimli fotoğraf çekiyor ve bizimle de nasıl açıları yakalamamız gerektiğini öğretiyor., bedellari mantıklı, firsatiniz olursa ugrayin.Garsonlar mağaza hakkında çok derin bir anlayışa sahipler ve ihtiyaçlarımıza tarafından önerilerde bulunabiliyorlar.Yemekler tamamen istediğimiz gibiydi.Civardaki çalisanlarin ugrak yeri.

  Daha fazla
Daha fazla

Belde Cafe, Uğur Restoran Yerleri

Belde Cafe, Uğur, Konak, 848. Sk. No:39, 35250 Konak/İzmir, Turkey adresinde. yakınında bir Cafe restoran. Restoranın çalışma saatleri 10:00 - 22:00. Bu sayfa aracılığıyla, Belde Cafe, Uğur yemek ortamı, Cafe, restoran hizmeti hakkında kullanıcı yorumlarını görebilir ve restoranla ilgili yorum puanınızı bırakabilirsiniz. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin