Fan Fang Restaurant
 • Fan Fang Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Fan Fang Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Daha fazla

Unclaimed

Fan Fang Restaurant

1.2

20 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Caddebostan

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Fan Fang Restaurant fotoğraflar

 • Fan Fang Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Fan Fang Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
Daha fazla

Fan Fang Restaurant Restoran Yerleri

Fan Fang Restaurant, bir Bagdat Cad. No:347/A Erenkoy, Kadikoy, İstanbul Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Suşi mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Fan Fang Restaurant yorum

1.2

20 yorum

Değerlendirme yaz
 • Veniamin S

  1.0

  Disarda oturduk. servis pek başarili değil. Guleryuz ve alaka eksikleri var. yiyecek çabuk geldi. sadece bizlerden başka da kimse yoktu. Sushi kötü değildi. Dana eti de güzeldi. tekrar gelmek isteyecek kadar başarılı mıydı? güvenilir değilim. Fiyat performansa da değinecek olursak birazcık pahalı.

 • Seden G.

  1.0

  Suşiyi Bile Yapamayan kolay Bir Yer tutarlarıda Verdikleri Hizmetin Karşılığı Değil mutlaka.Biran Kendimi Türk Mutfağında yiyecek Yer benzer biçimde Hissettim.Personelde Soğuk Ve antipatik Hesap İstiyorsun Bir Suratla Getiriyorlar Mantılarıda Çok Başarsıcaklıkz ek olarak Sos vakasınıda Batırmışlar.

 • dalgic16

  1.0

  Ne sipariş ettiysem başka bir şey gönderdiler. Tartışarak geri verdiğim ve düzeltilmesini istek ettiğim siparişimin yerine 40 dakika sonrasında tekrar aynı ürünü gönderdiler.

 • Emir Seyidoğlu

  1.0

  Kimse yoktu gittigimizde birazcık cekinerek girdik iceri. Servis iyi degildi. Yemekler ehh.. Sushisini begendik. fakat cok daha iyi restaurantlar dururken tekrar ona gitmeyiz. Denemis olduk diyebilirim..

 • EMRE MAZİROĞLU

  1.0

  Caddede, sempatik görünüşlü bir restoranttır. Lakin çalışanı birazcık ilgisizdir, genel anlamda sigara içtiğimiz için dışarıya otururuz ve her seferinde sipariş vermek için dakikalarca bekleyip, nihayetinde da pes edip garsonu içeriden çağırıyoruz:) Wonton ve acı-ekşi çorbası güzel, ama sushi ve öteki Uzakdoğu yemekleriyle alakalı aynı şeyi söyleyemem....

Daha fazla