Dokqa

  Daha fazla

Unclaimed

Dokqa

1.0

2 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Merkez

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Dokqa fotoğraflar

 • Dokqa'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Dokqa Restoran Yerleri

Dokqa, bir Meserburnu Cad. No 14/1 Merkez Mh., İstanbul 34450 Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Avusturya mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Dokqa yorum

1.0

2 yorum

Değerlendirme yaz
 • Bertassun

  1.0

  Yer vaziyet iyi sadece, hiç özen gösterilmemiş. Denizle aranızdaki cam çok pis. Tuzluk ve karabiberlik de kirliydi. Omlet tam çiğdi kısaca özen gösterilmemişti. Yoğunluktan servis gecikti. Menemeni iyi, çalışanlamış olur da gülergüzlü. fakat demlik çay 35 TL.

 • Smmmebrukutlu

  1.0

  Tek ve en güzel özelliği denize sifir olması, çalışanlamış olurın güzel yüzlü olmasıdır. Bunun haricinde kaşarlı gözlemesi fenaydü, Sun Sebastian da bu kadar kötü ve lezzetsiz olamazdı.uzerine dökülen çikolata sosunun çikolatası aşırı kalitesizdi.

Daha fazla