Papaz

  Daha fazla

Unclaimed

Papaz

4.0

3 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Emniyettepe

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Papaz Restoran Yerleri

Papaz, bir Kazım Karabekir Cad. 2/7, İstanbul Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Pizza mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Papaz yorum

4.0

3 yorum

Değerlendirme yaz
 • Gulistankapar7

  4.0

  bizler Eylül ayında bir bilimsel toplantı nedeniyle öğle yemeği için gittik. malumat üniversitesi arasında hoş bir ambiyansı var. Bahçesi güzel. Yemekler leziz. bizler köfte yedik çok başarıya ulaşmışydı. Servis daha iyi olabilir. sadece trileçe tatlısı çok leziz. kesinlikle denemeniz öneri olunur.

 • fatmacaliskan

  4.0

  Çalışan dostlar oldukça alakalı. Hem kahvaltı ,hem yemekler çok başarılı. Bahçede araç olmadığı için çocuklar bahçede çok huzurlu oynayabilirler. Otopark sorunu yok fakat ücretli. Haftasonları aile ile gitmek için öneririm.

 • serkang724

  4.0

  malumat Ünivesitesi öğrencilerinin takıldığı bir yer. Okulun arasında yer ediniyor. Servis orta düzeyde yemekler çok güzel.

Daha fazla