Gunaydin Kofte & Doner

  Daha fazla

Unclaimed

Gunaydin Kofte & Doner

3.0

5 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Pınartepe

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Gunaydin Kofte & Doner Restoran Yerleri

Gunaydin Kofte & Doner, bir Idealtepe Mah. Turgut Ozal Bulv. Sahil Yolu No:117 Idealtepe, Maltepe, İstanbul Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Türk mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Gunaydin Kofte & Doner yorum

3.0

5 yorum

Değerlendirme yaz
 • Ece Yazıcıoğlu

  3.0

  iyi sabahlar'ın cılız halkalarından biri. yiyecekleri iyi değil. Servis hızı iyi sadece hijyene çok örutubet verdikleri söylenemez. Çocuk oyun alanı olduğu için senede bir defa muadil geliyor fakat her gittiğimde pişman oluyorum.

 • Büşra S.

  3.0

  Yemekler güzel, servis elemanları ve garsonların tavırları birazcık düzelmeli. satın alan olarak gittiğim yerde garsonun sandalyeme yaslanarak sipariş alıyor olması çok da güzel bir şey değil.ek olarak siparişte olmasın söylediğim her şeyin olması da başka bir nokta.

 • Beren S

  3.0

  kumsal yolunda çağdaş yapısı ile yoldan geçenlerin derhal dikkatini çekiyor kısa bir mola vermek için ülkü bir yer çocuklu aileler için öğretmen kontrollü oyun alanıda bulunmaktadır.

 • seyyahsever

  3.0

  Yetmez. Gurme et tutarlarına standart etler. Üstelik fiyatlar bu lezzete fazla. ama konumu sebebiyle alternatif olabilir.

 • Mina Gürşelale

  3.0

  Kasap restoran kültürünün güzel örneği. Fiyatlar bulunmuş olduğu restoran derslikına nazaran düzgüsel. tatminkar bir porsiyon yiyecek ve bir meşrubat(alkolsüz) ile şahıs başı 100 tl yöreı bir maliyeti olur. Salatası başarılı. Ortam nezih ve çağdaş çizgileri var. aslına bakarsak bütün restoranlarında bulunan ahşap dekorasyona haiz. Lokumu leziz, spagetti...

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin