Ateş'dan Et

  Daha fazla

Unclaimed

Ateş'dan Et

5.0

6 yorum

Değerlendirme

   |   

225 TL / Kişi başına

Pınartepe

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Ateş'dan Et Restoran Yerleri

Ateş'dan Et, bir Pınartepe Mah. Akyurt Cad. No: 27 Beykent, Büyükçekmece, İstanbul 34528 Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 225 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 12:00 - 02:00 ve yakınında bir Türk mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Ateş'dan Et yorum

5.0

6 yorum

Değerlendirme yaz
 • innas208

  5.0

  Sandalyeler huzurlu iç mekan havadar. Garsonlar alakalı, etler ve sebzeler lezzerli. Aileyle ve arkaslarla gidilebilir güzel bir yer.

 • Kaanemre.h

  5.0

  Yemekler leziz sadece kapalı mekanda sigara içilmekte. Çocuklarınız ile gitmeyin. Sigara niçin içiliyor dediğimizde yanıt yok.Garson bizlere kendisine niçin tip bırakmadığımızı sorma cesaretinde bulunmuş oldu.bu şekilde bir terbiyesizlik yok.

 • Efe Mert Özerkan

  5.0

  dostlarımızla beraber gittik. Ocakbaşı restaurant işletmeciliğinin farklı bir sekala iyi mi başarılı bir halde yapılacağına güzel bir örnek olmuş. Etleri çok leziz. Mezelerden almış olduğumız tatta çok iyiydi. Şakşuka, atom, humus çok iyiydi. yiyecek sonrası profiterol ve meyve ikram edildi. Profiterol çok başarıya ulaşmışydı. Cumartesi gecesi olduğundan...

 • mcelik8253

  5.0

  Güler yüzlü personel leziz yemekler kişiye özel VIP odalar haftasonu canlı müzik isterseniz kendiniz de pişirebiliyorsunuz.

 • BulentK235

  5.0

  Farklı bir ocakbaşı konsepti. birazcık lüzumsuz pahalı. bazen canlı müzik oluyor. Etleri ve mezeleri kendiniz seçiyorsunuz daha sonra masaya geliyor. Çok başarılı havalandırma sistemi olan mangal tertibatı çok hoşuma gitti. Mekanın otoparkından otopark parası alınması saçmalık.

Daha fazla