Taksim Çardak Kebap

  Daha fazla

Unclaimed

Taksim Çardak Kebap

5.0

2 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Cihangir

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Taksim Çardak Kebap fotoğraflar

 • Taksim Çardak Kebap'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Taksim Çardak Kebap Restoran Yerleri

Taksim Çardak Kebap, bir Gümüşsuyu Mah. Osmanlı Sok. No:4 D:1 Beyoğlu Taksim, İstanbul Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve Cihangir yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Taksim Çardak Kebap yorum

5.0

2 yorum

Değerlendirme yaz
 • Büşra Altın

  5.0

  efsunk restoran, personel samimi ve yardımsever. Yemekler teast iyi spicall kebapçı rağmenızda. Servis iyi, beyaz pirinç koleksiyonu, kebapçı rağmenızda en yiyecek benzer biçimde. Tatlı sipariş sıcak kenave dondurma ihmal etmeyin.

 • bulentfidann

  5.0

  Mezeleri oldukça güzel ve yeterliydi, servis hızlı ve güler yüzlü ortam huzurlu havadar bahçe üstü kapatılmış sigara dumanı hissedilmiyor, sahnede fasıl solistte çıkıyor nezihi pak ortam; öneririm.

Daha fazla