Heeps

  Daha fazla

Unclaimed

Heeps

-

0 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Burhaniye

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Heeps yorum

Bu işletme için henüz yorum yok.

İstanbul şehrindeki Benzer Restoranlar

 • Su Kosku

  Su Kosku

  5.0

  • Türk

  Kucuk Camlica Korusu Kucukcamlica, Uskudar, İstanbul Türkiye

  ddmdnz

  Belirtur Hidrogel Korusu içinde bir lokanta-cafede gölet yakınında yeşen ve huzurlu bir ortam yer alıyor. Korunun tepesindeki köşke daha sakin ve huzurludur. Tepedeki köşkde Adalar manzarası seyrederken, Su Köşkünde yeşil ve huzurlu bir ortam var. Tepedeki köşk genellikle çok kalabalık ve çoçuk parkı nedeniyle çoçuklu aileler tercih eder.

  Daha fazla
 • Mashhad Istanbul Cafe & Lounge

  Mashhad Istanbul Cafe & Lounge

  4.5

  • Fast Food
  • Türk
  • Restoran Kafe

  Şht. Serhat Emre Sk. NO:37 Küçük Çamlıca Mahallesi, İstanbul 34696 Türkiye

  öznur Günay

  bilhassa nargile severler için sevimli bir uzay (çok nadir içen birisiyim ama heryerde nargileyi içemiyorum, bogaz yanması, öksürük vs burda hiç yaşamadım) tepede yer alması ile görüş kaçınılmaz zaten, pizzaları bol malzemeli, çevre sürekli havalandırılıyor nargile dumanı içeride kalmıyor, şömeyenide rahatsız etmiyor gibi, sırf kalabalık uygun zamanlarda maç yayını vs servis biraz aksıyor oda olası zaten.

  Daha fazla
Daha fazla

Heeps Restoran Yerleri

Heeps, Rumi Mehmet Paşa Sk, No: 7A D:14 Üsküdar, İstanbul 34672 Türkiye adresinde. yakınında bir Café restoran. Restoranın çalışma saatleri 8:00 - 18:00. Bu sayfa aracılığıyla, Heeps yemek ortamı, Café, restoran hizmeti hakkında kullanıcı yorumlarını görebilir ve restoranla ilgili yorum puanınızı bırakabilirsiniz. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin