Adres Pide

  Daha fazla

Unclaimed

Adres Pide

4.0

3 yorum

Değerlendirme

   |   

30 TL / Kişi başına

Merkez

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Adres Pide Restoran Yerleri

 • Gel-Al

Adres Pide, bir Merkez Mahallesi, Bağlar Caddesi, No:85, Kağıthane, İstanbul konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 30 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Pide mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Adres Pide yorum

4.0

3 yorum

Değerlendirme yaz
 • hasan3516

  4.0

  uzayı zor bulduk ama tüketmekler çok sevimlidi.Hızlı teslimat ve ikramlar için şükürler.Kavurmalı kaşarlı pidenin hamurunu beğenmedik kuru geldi.

 • Mehtap A

  3.0

  Kaşar ve kavurmalar da öyleydi.Kavurmalı kaşarlı pidenin hamurunu beğenmedik kuru geldi.Ortam tam olarak rahat ama damak zevki sıradan..

 • Ahmet B

  5.0

  damak zevki yerinde ve çok sağlıklı .arkadaşlarıma önermeden duramam😊😊uzayın birçok köşesi fotoğraf çekmek için biçilmiş kaftan..

Daha fazla