Çook Şeker

  Daha fazla

Unclaimed

Çook Şeker

2.8

4 yorum

Değerlendirme

   |   

10 TL / Kişi başına

Levent Merkez

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Çook Şeker Restoran Yerleri

 • Tatlılar ve Pastalar

Çook Şeker, bir Metrocity AVM, Kat 2, Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, No 171, Beşiktaş, İstanbul konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 10 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve Levent Merkez yakınında bir Tatlılar mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Çook Şeker yorum

2.8

4 yorum

Değerlendirme yaz
 • Esat Büyük

  5.0

  Sekerleme aski, - Haribo olan her AVM'de ya önce kahve alip geziyoruz ya da seker alip.Yalniz takir tukur seker tüketmek tuhaf Peki!gu ve elimizde abuk durdugu için çantaya atip kaçamak yiyoruz ki bu da Haribo'yu müthis kiliyor.

 • NoName NoSurname

  2.0

  Birkac gun ardından gittigimde ve anlattigimda tamamen kabul etmediler ve musteriye empati olsa bile yapmadan umursamadiklarini belli ettiler.Haribo seker yaninda sekilli parti balonlari da satan yer ama sekerlerini olsa bilemem ama tamamen balon alinmamasi gereken yer.

 • Esra Y

  3.0

  Jelibonlarin haribo olmasi güzel.

 • Batuhan Ateşok

  1.0

  tüketmekler hoşnut edici bir tek servis berbat.Aldigim M harfli balon o aksam sondu.Sekerleme urunleri nitelikli olsa bile olsa (markalari nedeniyle) bence kuşkusuz guvenilmemesi olmak için bir yer.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin