Daha fazla

Unclaimed

Olympos

2.8

9 yorum

Değerlendirme

   |   

40 TL / Kişi başına

Zincirlikuyu

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Olympos Restoran Yerleri

 • Gel-Al

Olympos, bir Gayrettepe konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 40 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve Zincirlikuyu yakınında bir Sağlıklı mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Olympos yorum

2.8

9 yorum

Değerlendirme yaz
 • Demet Balcı

  2.0

  hiç sevimli değildi geliştirmeleri gerek.Kepek ekmeği istiyorum beyaz ekmek gönderiyorlar salata satan Bi lokantada nasıl kepek ekmek olmaz anlamadım.San sebastian BİM’den alınmış buzluğa konulmuş gibiydi.

 • Perihan

  5.0

  Genel tat benim zevkime has ve öteki tüketmekleri denemek için geri geleceğim..Tek eleştirim, salata dışında gelen ekmekler, fırın beyaz ekmeği yerine yuvarlak kepekli ya da beyaz ekmek olursa daha şık olacak.

 • Mert Girgin

  2.0

  çok sipariş yok askerlik te fena.sabah gelmiştim çok ta beklentim vardı ama cidden berbat.

 • Tugce Gunindi

  3.0

  Sipariş verdikten ardından uzun süre bekledim ama ürünler sorunsuzdu..etraf saf askerlik yerinde.Yedigim en kotu noodle olabilir deli yagli ve sos iken bir tek yaninda soya var biftek de eser miktarda koklatilmis.İşten çıktıktan ardından geldim, birkaç siparişta bulundum damak zevkin iyileştirilmesi gerekiyor..

 • Ahmet Erdem YILMAZ

  4.0

  etraf lekesiz faaliyet yerinde.Tadı aşırı hoş, hızı da çok iyi ama zarfındakilerde brokoli yazıyordu ama salatada yoktu.

Daha fazla