Abla Kardeş Mantı

  Daha fazla

Unclaimed

Abla Kardeş Mantı

1.3

3 yorum

Değerlendirme

   |   

40 TL / Kişi başına

Etiler Merkez

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Abla Kardeş Mantı Restoran Yerleri

 • Gel-Al

Abla Kardeş Mantı, bir Etiler Mahallesi, Nisbetiye Caddesi, Ergin Sokak, No: 13/B, Beşiktaş, İstanbul konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 40 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve Etiler Merkez yakınında bir Türk mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Abla Kardeş Mantı yorum

1.3

3 yorum

Değerlendirme yaz
 • Rüya Yelsalı

  2.0

  Siz önce Suat kuryenizin ödenmeyen maaşlarını ödeyin sanırım sahipsiz sanıldı, bu olayların hukuki süreçlerini bilmiyorsanız da öğretelim!!!!!!!!!!!Bunu da bütün duyarlı müşterileriniz görsün eleman çalıştırıp nakitsını ödemeyen bir yer!!!!!Çalıştırdığı elemanın nakitsına göz dikenlerden düzen verenler dikkat edin!!!!.çok düzen yok faaliyet te fena.YANINDA ÇALIŞTIĞI KURYEYİ GECE GÜNDÜZ ÇALIŞTIRIP MAAŞINI ÖDEMEYEN BİR YER.Kurye Suat bu yazıyı okuyorsan bana ulaş ben avukatım ücretsiz sana yardım edeceğim.

 • Rutkay Ç

  1.0

  tüketmekler hoşnut edici bir tek yoluylav berbat.yenilcek bi şey yok.Siz önce Suat kuryenizin ödenmeyen maaşlarını ödeyin sanırım sahipsiz sanıldı, bu olayların hukuki süreçlerini bilmiyorsanız da öğretelim!!!!!!!!!!!Bunu da bütün duyarlı müşterileriniz görsün eleman çalıştırıp nakitsını ödemeyen bir yer!!!!!Çalıştırdığı elemanın nakitsına göz dikenlerden düzen verenler dikkat edin!!!!.

 • mhakanozkan

  1.0

  😑.

Daha fazla