Reçel Türevleri

  Daha fazla

Unclaimed

Reçel Türevleri

3.8

5 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Reçel Türevleri fotoğraflar

 • Reçel Türevleri'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Reçel Türevleri Restoran Yerleri

 • Gruplar İçin İyi

Reçel Türevleri, bir Moda Cad. Ferittek Sok. No:46/A 34710 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Köri mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Reçel Türevleri yorum

3.8

5 yorum

Değerlendirme yaz
 • Serra Eroz

  4.0

  Adı bile sevimli mi sevimli olan bu mekan Moda'da ayakaltı olmayan güzel bir yerde bulunmakta. Moda'da şöyle güzel bir nargile höpürdetmek isteyenler için doğru adres mutlaka Reçel. Hem güleryüzlü personeliyle aynı zamanda huzurlu mekanıyla hizmet veren bu mekanın işletmesini kutlama etmek lazım gerçekten. Burayı nargileseverler için şiddetle öneri ediyorum. niçin mi? Çünkü adamlar harbiden bu işten anlıyorlar. Hem kullandıkları tütünler çok kaliteli aynı zamanda köz servisinin önemini ayırt etmiş durumdalar. Buranın bahreyn naneli nargilesini şaşırtıcı ve hayret verici övmüşlerdi ben de gittiğimde denedim. İyi ki denemişim!  İçinize çekerken resmen naneyi de elmayı da hissediyorsunuz. Hatta öyle ki çıkışta içinizden verdiğim para helal olsun diyorsunuz. Fiyat mevzusunda da müsait olan Reçel dostlarla gidilip keyif çatılacak güzel yerlerden. Gitmeyenler için mutlaka öneririm.

 • alganiresidence

  3.0

  Moda'da sabahlara kadar oturup nargile, tavla şeklinde vakit geçirilebilecek mekan. Kahvaltıları var. yiyecekleri kötü değil. Ortamı Fenerbahçe'deki yerlerin çoğuna nazaran birazcık daha iyi. sadece çukurda kaldığı için Moda'nın arasında benzer biçimde değil. kendi haline bir mekan benzer biçimde. minik rakamlmaz. Çoğunlukla kalabalık. Tavla ve türevi oyunlar oynandığı için birazcık Moda'da ki mekanlara kıyasla gürültülü denebilir.

 • Bertuğ şimşek

  4.0

  Reçel'le tanışıklığımız uzun vakit öncesine dayanıyor. Kadıköy'de nargile 'tadı' yapılacak başka bir yer bilmem dersem yeridir. Moda'da oluşunun verdiği huzur ve mekan düzenlemesine bağlı ferahlık yardımıyla duman altı olmayan bir mekan. Son ziyaretimde dekorasyonun çok iyileştiğini görmüş oldum. İçeride oturduğumuz için dış ısıtmaları bizzat deneyimlemedim sadece dışarıda yer kalmadığı için içeriye geçtiğimize nazaran yeterliydi.

 • Beliz Ertenan

  4.0

  Söylemek istediğim ilk şey porsiyonları baya efsunk :) İki şahıs paylaşmalı yiyebilirdik diye bir düşünmedik değil. Bu porsiyonlara nazaran fiyatlar çok iyi, lezzet olarak da iyi diyebilirim. aleni mevzuşmak gerekirse kendimizi baya evde benzer biçimde hissettik, huzurlu bir ortamı vardı. o denli rahattı ki hatta uzun bir müddet ayrılamadık :) yahut tabu canlandırırken kendimizi yitirdiğimizden bizlere öyle geldi :)) Garsonları da ilgiliydi, sadece küçük bir sıkıntı yaşismik. öteki siparişlerden birazcık sonrasında verilen bir siparişimiz malesef gelemedi, iptal ettik. Moda da aleni hava da hem yiyecekleri iyi aynı zamanda eğlenceli bir yer arıyorsanız, bir de üstüne oyun oynamak istiyorsanız burası ülkü :)

 • Tuğçe Aslı Turçal

  4.0

  Havanın güzelliğinden faydalanıp, keyifle bir şeyler yiyip içebileceğimiz bir mekan olabileceğini düşünmemiştim ilk gittiğimde. Saatlerce oturup keyifle söyleşi edilebilecek bir mekanmış oysa. Çok fazla nargile içmesem de, o müthiş aroması ile beni bile içmeye sevk etti.. söyleşi edenler, tavla oynayanlar derken gürültülü bir mekan bulunduğunu söyleyebilirim. sadece, rahatsız eden boyutta bir gürültü değil. oldukça samimi, çalışanlamış olurı güler yüzlü, müşterilerin her türlü kaprislerini aynı güler yüzlülükle çekiyorlar. İtiraf ediyorum, bir satın alan olarak ben de oldukça huzurlu davranabildim. Şarjı sona eren telefonumu, görüş alanımda olmamasına karşın, sim kilidine almadan kolaylıkla şarja takmaları için verdim. içtenlik, itimat, ee bir de tertemiz işletme olunca, tekrar gitmemem için hiçbir sebep yok..

Daha fazla

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin