1871 Kadıköy
 • 1871 Kadıköy'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • 1871 Kadıköy'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • 1871 Kadıköy'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

1871 Kadıköy

1.7

3 yorum

Değerlendirme

   |   

20 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

1871 Kadıköy fotoğraflar

 • 1871 Kadıköy'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • 1871 Kadıköy'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • 1871 Kadıköy'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • 1871 Kadıköy'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
Daha fazla

1871 Kadıköy Restoran Yerleri

 • Rezervasyonlar
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Açık Havada Oturma
 • Gruplar İçin İyi

1871 Kadıköy, bir Caferağa Mh. Dumlupınar Sk. No:3/A 34710 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 20 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 11:00 - 24:00,0:00 - 4:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

1871 Kadıköy yorum

1.7

3 yorum

Değerlendirme yaz
 • 555ulviyea

  1.0

  5 Yıldızdan tek yıldıza bu kadar kısa müddette düşmeyi başardıkları için kutlama ederim kendilerini. Bir pazar günü gittik ve mekanda bira kalmamıştı! "kısaca işte hafta sonu ya, bira sona erdi" dedi garson arkadaş. Ee esasen haftasonu diye olması gerekmiyor mu? Ne kaldı? Fıçı Efes! kısaca bu da insanlara fıçı Efes satmanın bir başka yolu olsa gerek. Yoksa bütün stoklarının tükenmesi de i·lginç. yahut bitenin yerine yenisini alamıyorlar. Garson kızlardan birinden kül tablası istedim, öyle bir baktı ki acaba kül tablası istemek yerine ailesine hakaret mi ettim diye sorguladım kendimi bir an. sonrasında da tekrar göremedik onu esasen, çünkü yan masada dostları ile muhabbet etmekle meşguldü, bölmek istemezdik fakat işte bir noktada da hesap ödemek gerekiyor. öteki masadan dürttüler de geldi sagolsun. kısaca çok güzel başlamış bir mekan bir ayda iyi mi bu hale geldi idrak etmek çok zor fakat harbiden makalek olmuş.

 • DeborahR526

  2.0

  bu kadıköy güzel bir pub yüzü göremeyecek mi arkadaş? nelerdir bizim bu çektiğimiz? zeplin, ayı, belfast demeyin bana. fazla overrated buluyorum oraları.. o denli özenip bezenip mekan açıyorsunuz, servis sıfır (0), içerik bulunmuyor, çalışanlamış olur küstah.. meksika birası yapabiliyorsunuz diye 2. starı koruyoruz fakat yapmayın ya haftasonu bira kalmadı ne demek? oturduğumuz benzer biçimde heralde de kalkarız..

 • slncskn

  2.0

  Buraya 2.inkişaf. İlk geldiğimde daha geç bir saatte gelmiştim ve fazla kalma durumum olamamıştı. Dün iş arkadaşıma yeni bi yer açıldı gel gidelim iki bira içelim sonrada maç izleriz benzer biçimde bi teklifte bulundum fakat sonu hüsran oldu. Masaya oturduğumuzda menüyü getirmeden doğrudan olarak ne alırsınız benzer biçimde sual yöneltildi. Karnımızda aç olduğundan veya olmasada alkol çeşitlerini görmek için menüyü istedim. Menüde yer edinen ve bulunması çok zor olmayan bira(kozel) istedim normali yok dark var dedi ki menüde o yok :) sonrasında yemek menüsünü istediğimizde mutfağımız aleni değil dendi. Çok geç bir saat olsa veya çok erken bu anlaşılır bir şey fakat iş çıkış saati ve fb-gs müsabakasının bulunduğunu düşünürsek kadıköyün insan kaynadığı bir zamanda bu pek mantıklı değildi bana nazaran. Peki biranın yanına msıcaklıkr patlağı, çıtır çerez benzer biçimde bi şey ne olursa dediğimde bi bakayım dedi ve yanıma gelip hiç bi şey yok dilerseniz şu karşıdan alayım bi fıstık dedi. Bira bardağının dibine bi altlık bi getirilmedi. Ne sorduysam yok cevabı almam benim için mutlaka kabul edilir bi vaziyet değil. Özellikle bu şekilde bir yer açıyorsan çok ekstra istenilen şeyler haricinde her şeyi bulundurmak zorundasın. ek olarak bana nazaran müşteriye "yok" cevabı verilemez. İçtiğim biradan keyif almadım ve derhal süratle içip kalktık esasen. Hesabı ödeyecekken pos aletinda gün sonu alınmamıştı ve onu bekledik. ancak beklesek sıkıntı değil gün sonunu bi türlğ alamadı. Başka pos aletinden çekti ondada kağıt yoktu ve kağıt tak şuna yaaaa diye orada kıza uzattı :) her neyse zar zor ödedik hesabı. İlk gittiğimde yorum yazmamakla doğru bir karar vermişim. aslına bakarsak 1 star fakat konseptinden dolayı 2 star verdim. tekrar denermiyim? Toplu gidilirse ortamda sivrilmemek için ancak.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin