Rumeli Cafe
 • Rumeli Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Rumeli Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Rumeli Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Rumeli Cafe

3.5

2 yorum

Değerlendirme

   |   

80 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Rumeli Cafe fotoğraflar

 • Rumeli Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Rumeli Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Rumeli Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Rumeli Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
 • Rumeli Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 5
 • Rumeli Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 6
Daha fazla

Rumeli Cafe Restoran Yerleri

 • Rezervasyonlar
 • Kredi Kartı Geçerli

Rumeli Cafe, bir Rumeli Cad. No: 78 D: 2 34400 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 80 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Köri mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Rumeli Cafe yorum

3.5

2 yorum

Değerlendirme yaz
 • Faith

  4.0

  Osmanbey ile Nişantaşı'nın tam ortasında Rumeli Caddesinn üzerinde bulunan Rumeli Kafe, benim her vakit hoşuma giden yeşil brandası ve havasıyla uğrak yerlerimin başlangıcında geliyor. özellikle havanın kapalı olduüu ve yağmurlu günlerde Rumeli Kafe'de bir kahve içmek kadar keyiflisi yoktur benim için. zamanı binaların içinde kahvemi yudumlarken herhangi bir Avrupa kentinde benzer biçimde hissederim kendimi. İçinde bulunmuş olduğu sokak ise yenilenen Osmanbey sokaklarının en başlangıcında geliyor. Arnavut kaldırımların döşendiği bu yeri soluklanarak takip etmek harbiden çok eğlenceli. Rumeli Kafe'de öncelikle çalışanlamış olur işini bilen ustalaşmış kişiler. Servis için beklemiyorsunuz. İstediğiniz efsunk bir hızla masanıza geliyor. Rumeli Kafe'de burger menüler son aşama başarılı. Denemenizi öneririm. Öğle saatlerinde son aşama kalabalık oluyor çünkü bulunmuş olduğu yer İstanbul'un çalışma noktalarından biri. Öğle saatlerinde gidecekseniz kesinlikle rezervasyon yapmış oldurın.

 • Deniz Akhan

  3.0

  Rumeli Cafe, seneler önce Harbiye yöreında çalışırken öğle yemeklerinde sıkça gittiğimiz bir yerdi. O zamandan kafamda pek yer eden bir menüsü yok aleniçası, fakat şıklığı, atmosferi, konumu ile her vakit oturmaktan zevk almış olduğum bir yerdir. Avrupa yakasına pek geçmeyen biri olarak son zamanlarda da birkaç defa gitme fırsatı buldum. Hala aynı zevki yaşattı bana. Ne kadar kalabalık olursa olsun bir defa servisleri nazik ve hızlı. sadece burada hep beni beğendim mi beğenmedim mi, iki arada bırakan tabaklarla karşılaşıyorum. son olarak gittiğimde örneğin, almış olduğum kahvaltı tabağı tatminkar olmakla beraber sıradandı bence. Hele bu mevsimde hırt hırt domatesleri tabağa doldurmalarından hiç hoşlanmıyorum. fakat peynirler iyi, zeytin ehil (her yerdeki benzer biçimde 3 adet değildi minimumından), önden gelen zeytinyağı kötü değildi. Esas ilginci, "ev imalı marmelat" diye gelen, acayip sulu ve çok azca tatlı (bu bölümüne benden 10 puan) bir şeydi. Tabağın bir fotosunu çekemedim maalesef, ortamım uygun olmadı. Daha önceki bir seferde ise, menüdeki sebze çorbasından istemiştim. dev gibi bir kasede, sanki mütevazı suya atılmış efsunk efsunk doğranmış sebzeler benzer biçimde bir şey gelmişti. birazcık Çin usulü gibiydi. ama tadı son aşama iyiydi. Not: Kahvaltı tabağı 22,50 TL diyerek bitiriyorum.

Daha fazla