Bambi Cafe
 • Bambi Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Bambi Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Bambi Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Bambi Cafe

3.6

5 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Bambi Cafe fotoğraflar

 • Bambi Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Bambi Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Bambi Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Bambi Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
 • Bambi Cafe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 5
Daha fazla

Bambi Cafe Restoran Yerleri

 • Adrese Teslim Yapıyor
 • Paket Servis Yapıyor
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Gruplar İçin İyi

Bambi Cafe, bir Büyükdere Cad.No:47 Mecidiyeköy 34200 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Sandviççi mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Bambi Cafe yorum

3.6

5 yorum

Değerlendirme yaz
 • Arif Kemal Demirci

  4.0

  Bambi nin bence en sevilen şubelerinden biri. vaziyet olarak çok iyi ki Mecidiyekoy de karnınızı doyurup huzurlu oturabileceginiz ender yerlerden biri. Akşamları geç saate kadar aleni olması da cabasi. zaman zaman ayakustu karnimizi doyurmaya, fakat çok defa de Bebek-Ortakoy den sonrasında en güzel meydana getirilen waffle ini yemeye gideriz. Bu defa de hızlı bi kahvaltı edelim deyip ugramistik. Kahvaltı tabagi arasında standart kahvaltiliklar + piknik tipi tereyag, bal, reçel, cokokrem.. Yanında bir bardak portakal suyu ve çay ile kizarmis ekmekler toplam da 9 lira oduyorsunuz. O gün için kampanya da vardı bu tarz şeylerin tüm bunlar 6 lira :) Yanina bir de menemen yahut omlet çeşidi açıklayın degmeyin ucuza kahvaltinin keyfine ;)

 • Çigdem Erko

  3.0

  Benim benzer biçimde geç saatte fast-food sevenler için biçbilimselş kaftan, en sevmiş olduğim ürünü kavurma - kaşarlı fakat yiyip memnun kalmadığım bir şey hatırlamıyorum burada, fiyatlar çok çok müsait, tam öğrenci işi, mecidiyeköy benzer biçimde bekar ve öğrencinin bolca olduğu bir yerde bir dolup bir boşalması ve paket servisinin arı benzer biçimde çalışması da çok naturel dolaysıcaklıkyla. Sabah kahvaltıları için de tercih edilesi bir yer burası, servis edilen kahvaltı tabağı yanlış hatırlamıyorsam 9-10tl. arasında yok yok. Çalışanlamış olurı hızlı, alakalı ve titiz personeller. Mecidiyeköy 'de çok mekan var evet fakat fast- food için aklıma gelen ilk yer.

 • Yiğitcan Gülsoy

  4.0

  Bambi cafeyi aleniçası,bölme'de bar çıkışı,ıslak hamburger yiyerek tanıdım.Önceleri orada ancak ıslak hamburger satılıyor sanıyordum.sonrasında ablam yağsız,kepek ekmeğine tost isteyince anlamış oldum ki başka şeylerde satılıyormuş.Beyoğlu'ndaki yerinde içerde oturmayı hiç sevmemiştim.Çok sıkfer ve boğucu geliyordu fakat Mecidiyeköy'deki yerini sevdim,direk ayak altında bir yer değil,ikinci katta ,karşında çok güzel bir Mecidiyeköy bina manzarası var.Yer olarak çok merkezi bir yerde. Bambi cafeyi insanoğluın çoğunun tercih etmesiyle benimde sebebimde aynı.Servislerinin çok hızlı olması.Bu yönden Bambi café favorilerimdendir.Mecidiyeköy'deki çalışanlamış olurı çok güleryüzlü,zaman zaman dostlarla okuldan önce kahvaltıya gideriz,ben kendim bile sabahın o erken saatinde ayılamamanın verdiği mahmurlukla pek bir huysuz olabilirken,o insanoğluın güleryüzlü hallerine fanatik kaldım ve takdir edilesi bulunduğunu görmüş oldum.Ben de ne vakit güler yüz gösteriyorum ve doğal olarak ki fiyatları görür görmez.Fiyatlar harbiden çok müsait ,tam öğrencilik fiyatlara sahipler.leziz birşeyler yiyip,birde müsait bir fiyat vermek insanı sevinçli ediyor.Arada tatlı krizine girdiğimde de uğrarız,Beyoğlundaki yerle kıyaslarsak,bence Mecidiyeköy'deki Bambi cafede waffle daha güzel oluyor.fakat malesef ki kaşarlı et rotatif Beyoğlundakinde daha güzel yapıyorlar.Meyve suları ise ikisinde de mükemmel denilecek lezzette.

 • Gibby

  5.0

  geç saate kadar aleni ve lezzeti de o saat için oldukça taze olabilen kibar personeliyle kalbimi fethetmiş kafedir.

 • TC Ilkin K

  2.0

  Izmirli olarak kumruyu çok sevdigimden kumru söyledim ve kumruyla uzaktan yakindan alakasi olmayan bir sey önüme kondu.içerisindeki tüm malzemeler çig kalmisti ve en kalitesiz markalar kullanilmisti.tüm malzemelerin çig oldugunu ekmegin de kumru ekmegiyle alakasi olmadigini söyledigimde çok kaba yanitlar aldim.Bu sattiklari seyin adina kumru dememeleri gerektigini söyledigimde de hemen hemen restoranda kovacaklardi beni. Bambiyi severim fakat bu subesi bambinin marka degerini düsürüyor

Daha fazla

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin