Şampiyon Kokoreç

  Daha fazla

Unclaimed

Şampiyon Kokoreç

4.0

2 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Şampiyon Kokoreç fotoğraflar

 • Şampiyon Kokoreç'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Şampiyon Kokoreç Restoran Yerleri

 • Rezerve Et
 • Gel-Al Servisi
 • Kredi Kartı

Şampiyon Kokoreç, bir İstanbul Cd. Meydan İş Hanı No: 4/2 Bakırköy 34200 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Sakatat mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Şampiyon Kokoreç yorum

4.0

2 yorum

Değerlendirme yaz
 • salu_02

  4.0

  Kokoreç temizlik açısından en fazla dikkat edilmesi ihtiyaç duyulan yemeklerden birisi. neticeta kirli bulunduğunu pişerken yada yerken anlayamazsınız fakat yedikten sonrasında mideyi bozuyorsanız o işte bir terslik olduğu aşikardır. bu nedenle her vakit kaliteli bölgeleri tercih etmek hem kafanızın aynı zamanda midenizin huzurlu olması açısından efsunk örutubet taşıyor. Şampiyon Kokoreç çok fazla şubesi olan ve bu mevzuda senelerdir hizmet veren bir kuruluş. O yüzden kokoreç yerken içim çok huzurlu oluyor benim. Şampiyon kokoreç hizmet açısından harbiden çok kaliteli bir hizmet sunuyor. Sokak arası satıcıları benzer biçimde çok yağlı bir ekmek yada ancak baharat sallanmış uçurumı pişmiş kokoreç benzer biçimde rezaletlerle karşılaşmanız çok zor. Gitttiğinizde esasen sıcak bir hoş geldiniz ile karşılıyorlar sizi. Siparişinizi verip sabırsızca bir bekleyişe giriyorsunuz talep eder istemez. Ustanın bıcak sesleri yankılanıyo kulaklarınızda. Kokoreçi maydanoz doğrama biçimiyle süratle doğruyor ve atıyor ocağa doğru. Yağlarını bir güzel süzüyor esasen. sonrasında dilediğiniz baharatları söylüyorsunuz onları serpiyor bir güzel. Domates ile kavrulan o müthiş yapıt mideniz ile icatmaya hazır vakte geliyor. Ben her vakit yanında kola yeğliyorum. Acının o güzel keyfinı kola ile ferahlatıyor ve kokoreçin keyfina doyamıyorum. mutlaka uğrayın  kontrol edin ve yedirtin.

 • Zeyno Gün

  4.0

  Bakırköy meydandan aşağıya doğru inerken sağda kalıyor şampiyon... senelerce önünden geçip hiç denememiştim. Beni iten şey kokoreçin o ağır yağ kokusu oluyordu. ama bigün kokoreçi çok seven bir arkadaşımla önünden geçerken ısrarlarına dayanamayıp içeri girdim. yaşamımda daha önce 1 defa kokoreç yemiştim çünkü ne ile başına gelebilecekmı bilmiyordum. uçurumım ekmeğe söylemiş olduğimiz kokoreçler kısa müddette geldi birazcık yağlı bulduğum ekmeğin arasında baharatlanmış ilginç bir et diye düşündüm. İlk ısırıktan sonrasında hoşuma gitti ve çabucak bitirip bir uçurumım daha söyledim. Şampiyon kokoreç İstanbul'un derhal derhal her yerinde var sadece her şubesinde aynı ilgiyi ve aynı lezzeti yakalayabildiğimi söyleyemem. bir ihtimal bana öyle geliyordur diye düşündüm fakat son olarak Beylikdüzüne oluşturulan Şampiyon'da bunu tescilledim.  Sanırım bu birazcık tecrübe işi ve daha eski olan şubeler daha leziz yapıyor. ayrıca kokoreç pahalı bir yemek öyle tavuk rotatif benzer biçimde ucuza bulabileceğiniz bir şey değil. bu nedenle sokak aralarında yada ucuz satılan yerlerde yememelisiniz çünkü sağlığınızla oynanıyor olabilir.

Daha fazla