Daha fazla

Unclaimed

İstanbul Halk Ekmek

4.0

2 yorum

Değerlendirme

   |   

20 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

İstanbul Halk Ekmek Restoran Yerleri

İstanbul Halk Ekmek, bir Cengiz Topel Cad. 34398 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 20 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

İstanbul Halk Ekmek yorum

4.0

2 yorum

Değerlendirme yaz
  • Ayşe Merve Ok

    4.0

    Halk Ekmek'ler benim için daha fazla İETT bileti yada akbil dolum merkezi benzer biçimde gelmiştir senelerce. Annemin oradan ekmek alma alışkanlığı başladıktan sonrasında benim için de olması ihtiyaç duyulan anlamını kazandı doğal ki. Orası oldukça güzel ve ucuz ekmeklerin satıldığı nokta artık benim için. Her ürününde alıp yediğimi söyleyemeyeceğim. aslına bakarsak ben de gidip alışveriş yapmış oldum bu noktadan desem yanlış olacak ki, annem bir müdavimi buranın, bense eve gelip de ekmeğini yiyen kişiyim.. İlk defa annem keşfettiğinde tattım ben de onu, onu güzel şeyi; adı "Altın Çörek" üzümlü ve fındıklı o küçük ekmekler.. lezzetli, hem ekmek yedim hissi aynı zamanda çörek yedim lezzeti. 10larca alır annem , dolapta muhafaza eder, benimse en sevmiş olduğim tarafı buzdolabında çıkarıp içinde eski kaşar yada beyaz peynir koyup tost makinesine atmak.. yahut sadeyken azcaıcık bir müddet, düşük ısıda mikro dalgaya atmak.. Mis benzer biçimde oluyor.. Kepek ekmeğini de seviyoruz ailesiyle birlikte. Ne vakit annemin yolu düşse Kepekli Ekmek'inden alıyor derhal buzlupa depoluyor.. icap ettiği vakit da fırına yahut ekmek kızartma makinesine.... afiyetle yiyin.

  • jaime000

    4.0

    Doğma gelişme İstanbullu olmama karşın, İstanbul Halk Ekmek'le çok genç, ancak birkaç ay önce tanışanlardanım ben. Bu tanışma şu şekilde gerçekleşti. Cihangir'de oturan kuzenimin evinin tam karşısındaki sokakta bir Halk Ekmek var. bigün kendisi bana kepekli ekmek siparişi verdi ve kesinlikle Halk Ekmek'ten almamı istedi. "nelerdir bu takıntının sebebi? Kepek ekmek her yerde satılıyor" dediğimde bana, "Halk Ekmek'te satılanlar hem çok taze aynı zamanda çok leziz" dedi. Denediğimde kendisine hak verdim ve yardımıyla ben de Halk Ekmek'ten alışveriş etme alışkanlığı kazanmıştırm. Sonradan tekrar Cihangirli bir dostum, 'Altın Çörek' isminde olan üzümlü ve fındıklı ekmeğini öneri ettim. imajde ekmek benzer biçimde sadece keyfiyla daha fazla çöreği çağrıştırıyor. harbiden çok leziz. Tanıştığımız günden beri çay-kahve keyiflerime yahut kahvaltı sofralarıma baştacı oluyor kendileri. Artık yoğunluktan çok sık gidemeyeceğim zamanlarda Halk Ekmek'ten yüklü bir alışveriş yapıyorum. Yemediğim ekmekleri buzdolabında saklıyor ve canım çektiğinde kızartıp yemenin keyfinı çıkarıyorum. Ben Cihangir'deki şubesinin müdavimiyim fakat İstanbul her semtine yerleştirilmiş bir Halk Ekmek büfesi var. Ekmekle arası iyi olanlar kesinlikle uğramalılar.

Daha fazla

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin