Venge Restaurant
 • Venge Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Venge Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Venge Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Venge Restaurant

3.7

6 yorum

Değerlendirme

   |   

80 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Venge Restaurant fotoğraflar

 • Venge Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Venge Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Venge Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
Daha fazla

Venge Restaurant Restoran Yerleri

 • Rezerve Et
 • Teslimat Var
 • Gel-Al Servisi
 • Kredi Kartı

Venge Restaurant, bir Konaklar Mah. Akasyalı Sok. No:2 34330 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 80 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 12:00 - 24:00,0:00 - 12:30 ve yakınında bir Kebab mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Venge Restaurant yorum

3.7

6 yorum

Değerlendirme yaz
 • Gezginankara71

  4.0

  Venge, 4. Levent'te Akasyalı sokağınn tam girişindeki köşede yer alıyo. Lüks derslik bir kebapçı olan Venge'nin kebapları harbiden çok lezzetlidir. Maç günleri de meze, kebap ve rakı keyfiyle beraber tuttuğunuz ekipın maçını izleyebilirsiniz. Mezeleri her güzel kebapçıda bulacağınız lezzetle. Dolaysıcaklıkyla onu geçmemde mahzur yok, keza burda kebap olarak ne yemeli faslına gelicem... Bi defa öncelikle dönerinin keyfina kesinlikle bakın. Kebapçıda rotatif olmaz tezımı yıkan yerlerden birisidir Venge. oldukça leziz rotatif yapar. Terbiyeli şişi benim için efsaneleşmiş olma yolunda ilerleyen bir lezzet. Artık iyi mi br terbiyeyse ete pamuk benzer biçimde demek bile azca kalıyo. İçinin sulu kalmasıysa ustanın mahareti. Venge'ye kadar gelmişken kaburga yemeden olmaz. Kaburganın da kesinlikle keyfina bakın. en son da hem göze hem mideye hitap eden Venge Kebabı denemenizi öneri ediyorum. doğal ki bu dört yemeği de kendi başınıza yemeye çalışmayın. 2 şahıs gidiyosanız 2 ana yemeği, 4 şahıs gidiyosanız 4 ana yemeği sırası ile ortaya söyleyip hepsinin keyfinı çıkarabilirsiniz. Tatlı olarak da künefeyi tek geçiyorum. Maç günleri özellikle alt katı full çeken Venge'ye gitmeden kesinlikle rezervasyon yapmış oldurmayı ihmal etmeyin.

 • elanxeglu

  1.0

  Venge Oda, Vengenin üst katında çalışan sigara ve puronun özgür olduğu, havalandırma ile temizlenmesi imkansız bir duman ve koku altında 3. derslik mezelerin verildiği müzikli bir ortam. Ödediğinizin karşılığını alabilmek için komalık olana kadar alkol almanız gerekecektir. Vengeye hiç olmamış.

 • Dilek Güneş

  5.0

  İstanbul'da kebap yemekten en fazla keyif alınmış olduğum yerdir Venge. 4. Levent Migros'un kısaca Levent Tenis Kulübü'nün sokağında. Buraya gideceğimi önceden bildiğim zamanlarda gün süresince pek bir şey yememeye özen gösteririm. Canımın her istediğinden doyasıya yiyebilmek ismina sofranın başına aç oturmaya özen gösteririm. zaman zaman kebaba geçemeden karnımın doydupu olur çünkü mezeleri harikadır. Lavaşları da her vakit sıcacıktır. Lavaşın içini mezeyle yahut Gavurdağı salatasıyla doldurup mideme indirmekten zaman zaman ana yemeğe sıra gelmez. zaman zaman derken çok ender doğal. İnsan Venge'ye gitmişken hiç Adana yemeden rotatif mi? Gelelim tatlılara... Venge'nin dondurmali irmik helvası, bugüne dek yediklerim içinde başa güreşenlerden. bir ihtimal kalmaz korkusuyla, masaya daha otutur oturmaz nasihat ederim garsonlara, "Tatlı olarak dondurmalı irmik helvası yiyeceğiz ona nazaran" diye. Garsonlar demişken, tüm bunlar işinin ehli, tüm bunlar tecrübeli. Müşterilerin çoğu müdavim kıvamında olduğundan esasen garsonlar daha satın alan gözlerine baktığı anda ne isteyeceğini anlıyor. küçük kaselerde servis edilen çorbalarını çok severim. Hele ki mercimek çorbasını... Bir de yiyecek daha sonra ikram ettikleri renkli kokteylleri vardır. Kalabalık arkadaş gruplarıyla da, iş dostlarıyla da, ailesiyle birlikte de kolaylıkla gidilebilecek bir yer. 2 katlı ve gerisinde makalen oturmaya doyamadığım dev gibi bir bahçesi var. ayrıca futbolseverler de düşünülmüş, maç geceleri yemeğin yanında televizyondan naklen maç gösterimı da var.

 • Can Örtülü

  4.0

  İş kulelerinin gerisinde, 4. Levent Migros sokağındaki nezih kebapçı. Kebapçı deyip aldanmayın, bir kebapçı için fazlasıyla çağdaş bir dekorasyona haiz ve yiyecek yerken fonda Diana Ross duyabileceğiniz bir yer. İlgili garsonları ve hızlı da servisi var.Plazalara yakınlığı nedeniyle iş toplantıları, şirket yiyecekleri için de çok popüler bir adres.görkemli sakinlikte rahatlık veren de bir bahçesi var. ayrıca  Venge bir tür ağaçmış, ud ve tespih imalında kullanılıyormuş. Ana yemeği es geçin, patlıcanlı bütün mezeleri açıklayın.Burada yenmeden ölünmemesi ihtiyaç duyulan şey dteklif! rotatif görkemli, İstanbul'da çok azca yerde tadabileceğiniz dteklif sunuyorlar. Özellikle soğan ve sarımsak közlemesi (nar ekşili) yeme de yanında yat dediklerinden.ayrıca bütün kebap ustalarını ve mezecilerini Adana ve Gaziantep'ten getirmişler. Sunum olarak bir kebapçıdan beklenmeyecek kadar başarıya ulaşmışlar. Tatlılardan künefe ve o görkemli sunumuyla kaşıkladığınız her an gözlerinizle güldürmüş olduğunüz irmik tatlısı diyorum =) bütün bunlara karşın maç geceleri tercih etmemeniz ihtiyaç duyulan yer diye düşünüyorum =) ailesiyle birlikte gitmek için kolaylıkla tercih edebilirsiniz. Kardeşim erkekler tuvaletinde pisuvarın orada Erdil Yaşaroğlu karikatürlerinin bulunduğunu, onları okumaktan da masaya geç geldiğini söyledikten sonrasında ben de Venge'nin eğlenceli ödatının yanına eğlenceliyi de yapıştırdım :)

 • Elifbaykal

  5.0

  Ben buraya niçin yorum yazmamışım anlamadım herhalde yeterince yorum var fotoğraflar mevzuşssun diye düşündüm . her neyse, evimizinyan köşesi mahallemizin yengesi Venge'si işte.  Müdavimleri çoğunlukta olmakla beraber kapıları her insana ardına kadar aleni leziz mi leziz kebapçınız. Yaz ayları haricinde minik kaselerde çorba servisiyle başladığınız yeme serüveninizi giderken içtiğiniz o mükemmel, karpuzlu, çilekli, orman meyveli, kavunlu benzer biçimde çeşit çeşit kokteyllerle sona erdirirsiniz. Rakı bardaklarınız devamlı olarak tazelenir her rakı da bardak bile değiştirilir. Pastırmalı humusu bir şahane olduğu benzer biçimde köpoğlusuz meze masası da olmaz elbet. Dteklif bir harikadır. Helvası arasında dondurmasıyla gelir. Burada çalışanlamış olur benim bildiğim bir 15 yıldır oradadır. O sebeple uzun zamandır gidiyorsanız. Kapıda karşılanır her insana merhaba vere vere yerleşirsiniz masanıza, onlar da siz de aileden birileri benzer biçimde sevinçli mesut yemeğinizi yer keyifle rakınızı da içersiniz .

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin