45'lik Bar
 • 45'lik Bar'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • 45'lik Bar'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • 45'lik Bar'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

45'lik Bar

3.2

9 yorum

Değerlendirme

   |   

40 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

45'lik Bar fotoğraflar

 • 45'lik Bar'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • 45'lik Bar'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • 45'lik Bar'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • 45'lik Bar'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
 • 45'lik Bar'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 5
 • 45'lik Bar'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 6
Daha fazla

45'lik Bar Restoran Yerleri

 • Rezerve Et
 • Kredi Kartı
 • Gruplar İçin Uygun
 • İçki

45'lik Bar, bir Yeniçarşı Cad: No38 /A Galatarsaray 34250 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 40 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 12:00 - 24:00,0:00 - 5:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

45'lik Bar yorum

3.2

9 yorum

Değerlendirme yaz
 • Zeyneppuu

  4.0

  45'lik bizim gençliğimizden beri gittiğimiz bir bar. Burası kati biralarına su katıyor diye şehir efsanelerinin olduğu çünkü şehirin en ucuz birasını satarken popülerleşerek, salaş halinde çıktı. Kapsıcaklıknda ki bodyguardlar her vakit beni birazcık tedirgin etsede. İçerde istediğin benzer biçimde huzurlu huzurlu dans edebildiğin bir mekan üstelik Türkçe şarkılarla. İsminden de anlaşıldığı benzer biçimde şimdi eski şarkıları çalarak inanılmaz keyifli bir mekan oldu. Her gittiğimde eski Türk filmlerinden birinde oturuyorum hissini yaşatıyor. İçerde her gittiğimde çoğu oyuncu ve müzisyeni görmüş oldum. genel anlamda çok kasık olarak bildiğimiz bu tipler bile çılgın benzer biçimde dans ederken görmüş olduğume inanamadım. Hafta sonlarında çok kalabalık olduğundan kapıda kuyruk beklemek bu mekanın en sıkıcı tarafı bence, bir de kapıda ki bodyguardlar harbiden emniyet için değil de bizi rahatsız etmek için sanki orda. Dışardan gözüken hiç camı olmadığı için içerde bizler bir defa bekarlığa veda kutladık. tüm kız dostlarım kurtlarını bir gecede orda döktü. Dehemmiyet müzik kültürünün en güzel örneklerini dinleyip eğlenmek için şiddetle öneririm.

 • gezmesanati

  2.0

  Herzaman katlanabilirmiyim güvenilir değilim fakat zaman zaman 45'lik'e gidip kendime bir içki söyledikten sonrasında ancak eski şarkıların laflarıyla ve melodileri ile rahatlıyorum. bu şekilde zamanlarda 45'lik, beni yanlış bir döneme dünyaya geldiğumu hissettiren bir mekan. Ne makalekki Issız erkek filminden sonrasında popüleritesi arttı. aslına bakarsak bu, mekan için mükemmel bir vaziyet bulunmasına karşın, neyazıkki dememin nedeni; bukadar rahatlık dolu olması beklenen bir mekanın, artık taksimin en piyasa mekanı haline dönüşmüş olup ,tamamen işi ticarete dökmekten kaçınmayışlarıdır.oysa işletmecisi olan Fuat Akyol'la bir muhabbetim esnasında 45'lik barın bir türkü bar konseptinde açıldıktan sonrasında satın alan profilinin daha sakin ve devamlı müşteriler olmasını istediklerinden dolayı bu konsepte geçiş bitirdiklerinı söylemiş, ozamanlar burasının bir ticarethaneden çok bir nevi arkadaş evi benzer biçimde gaslıkmesini hedeflediklerini anlatmıştı.Planlar yapılıyor doğal olarak fakat yaşam şarları öyle olmuyor anlayabiliyorum.Popülerliğinin bu kadar artmasının fırsatını iyi kullanan 45'lik'e artık rezervasyon yapılmadan gidilmiyor, damsız alınmıyor ve içerde göz gözü görmüyor.Müzikler hala güzel ilgilisine duyurulur.

 • Ensr Engn

  4.0

  internet sitesinden online rezervasyon yapmış oldurıp gitmenizde yarar olan nostaljik mekan, 80'ler ve 90'lar çalarak kulağınızın pasını siliyor. Mekanı tercih etmemdeki en efsunk sebep özgürce dans edebiliyor olmam. Mekanda ağırlıklı olarak 'kafayı boşaltmaya geldik' insanoğluı var. bu nedenle içimdeki ritimle senkronize olabilen müziği önüme ekleyip dilediğimce eğlenebiliyorum. Fiyatları çok makul. Hatta alışılageldik fiyatlardan düşük bile. Bu minik mekanın öyle çok müdavimi ve keşfedeni var ki, şayet gitmeyi planlıyorsanız kesinlikle mekan ile yazışma kurmanızı öneririm. Frozen sevenlerdenseniz Pina Colada içmenizi öneririm. Sunumu ve lezzeti bir mükemmel.

 • eylulsevda2006

  4.0

  Gercek manada bir Istanbul efsanesidir 45lik. İceriye girersin, daha kapıdayken müziğin ritmine kapilirsin, duvarlardaki Yesilcam fotograflarini izler kendinden geçersin. Tek handikapi küçük bir yer olmasi nedeniyle Cumartesi'leri yer bulmak, rezervasyon yapmadan giderseniz leylek masa bulma sansiniz muhtemelen imkansiz, eger içerisi cok kalabaliksa kapidan da dönebilirsiniz, eger içerisi cok kalabalık değilse masa disindaki yerlerde kalacak sekilde içeri alinirsiniz. Calan müzikler " adam erkek oynar mı ya" diyen kac adet adami oynatacak cinsten :) Yesilcam'i buram buram yasamanin yolu 45lik ten geçer, bir defa gideni bile müdavimi yapar. Bar kismindaki fiyatlari da cok müsait, bunu da not olarak ekleyelim.

 • Ecem Akçay

  4.0

  dostlarımın bana sık sık "Eski Türk filmlerindeki bayanlar benzeri biçimindesin" diye takılmasına neden olan nostaljik bir imal var. Beyoğlu'ndaki 45'lik ismindan da anlaşıldığı üzere, nostalji ihtiyacımı karşılayan başlıca mekanlardan biri. İçerideki nostaljik şarkılar bana kendimi bir Türk filminin setindeymişim benzer biçimde hissettiriyor. Eski şarkıların havası bir başka. lafları doğrudan kalbe dokunuyor. bu yüzden 45'likte eğlenmek özellikle duygusal bünyelere iyi geliyor. son olarak bir öbek kız arkadaşımla beraber gittik bu mekana. Deyim yerindeyse tepinerek eğlendik. sırası ile şarkı tuttuk, tuttuğumuz şarkıları birilerine gönderdik, şarkı laflarıyla kendi çapımızda birilerinden intikam aldık. Uzun sözın kısası çok fakat çok rahatladık. 45'lik benim ruhumda bir nevi terapi tesiri eseryor. İçimde beni kemiren ne kadar kurt var ise, geçici bir süreliğine de olsa o kurtların dökülmesini sağlıyor. Bunalımlı zamanlarımda meyhaneye gidip içip efkar yapacağıma burada efkar dağıtmayı tercih ediyor ve her insana öneri ediyorum. Buranın tek dezavantajı çok minik bir mekan olması. zaman zaman özellikle de kalabalık bir ekiple gidildiğinde yer bulunmuyor. yahut alt alta üst üste eğlenmek niteliğinde kalınabiliyor. İçki fiyatları civardaki mekanlara nazaran çok müsait.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin