Derviş Baba Kahvehanesi

  Daha fazla

Unclaimed

Derviş Baba Kahvehanesi

5.0

7 yorum

Değerlendirme

   |   

20 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Derviş Baba Kahvehanesi fotoğraflar

 • Derviş Baba Kahvehanesi'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Derviş Baba Kahvehanesi Restoran Yerleri

 • Kredi Kartı
 • Açık Alan

Derviş Baba Kahvehanesi, bir Sultan Çeşmesi Cad. No:79/1 Balat 34087 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 20 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 11:00 - 24:00,0:00 - 12:00 ve yakınında bir Köri mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Derviş Baba Kahvehanesi yorum

5.0

7 yorum

Değerlendirme yaz
 • Bugra Topcuoglu

  5.0

  Bu kadar güzel insanoğluın, güzel gayelarla işlettiği, güzel şeyler sundukları ve güzel dekore ettikleri bir mekandan bahsediyoruz. Reklamı yok, tabelası yok, rant ve kar amacı da yok. Onların tek amacı bulunmuş olduğu çevredeki kültür ve tahsil seviyesini yükseltmek. Orada harcamış olduğunız her kuruş sonuna kadar bu gayela kullanılıyor, hatta fazlası. Bir şeyler içmek orada yapılacak en kolay şey, Yapabileceğiniz katkıların sınırı yok ve her katkı geleceğin bireylerinin daha eğitimli ve daha bilgili yetişmesini sağlayacak. Aşk çayı ünlü içecekleri içinde, güzel bir nebat çayı karışımı. hafifçe kekremsi bir tadı var sadece bence çok lezzetliydi. Fiyatı ucuz yahut pahalı bir yorumda bulunmaya gerek yok çünkü mekanın hasılatının kullanıldığı fakatç itibariyle fiyat seviyesini münakaşaya hiç gerek yok.

 • Emircan Çeliker

  5.0

  nihayetinde gidebildim :) Bana kalsa yerini filan bulmam katiyen, ayrıca taşınmışlar, eski yerlerinden daha efsunk bir mekan. Tatlı bir bahçesi önünde birkaç masası mevcut. vakitın dışına kolaylıkla çıkabileceğiniz bir yer. Bir dahaki seferimde hazırlıklı gitmeyi planlıyorum çünkü yanımda verebileceğim birşeyler yoktu diye birazcık hayıflandım aleniçası. Burada gönüllü çalışan son aşama tatlı bir kadının önerisiyle nebat çaylarını denedik. Ben o saate kadar kahvesiz kalmış olmam hasebiyle önce güzel bir Türk kahvesi sonrasında da tavsiyeleriyle kakuleli ıhlamurlu son aşama hoş bir nebat çayı denedim. Ambiyans, insanoğlu, tatlı melodiler, güzel çaylar, güzel insanlarla dolu insanı bambaşka bir ana taşıyan ve de en önemlisi yerkürede hala güzel şeyler bulunduğunu hatırlatan ve ümit veren bir yer.

 • 605berra

  5.0

  Daha onceleri adini duydugum fakat hic gitmedigim bir yerdi. İnternet sitesi' in anlamli ve guzel yardim etkinligi yardımıyla gidip görmüs oldum. Kucuk, otantik bir mekan. İçeri girdiginizde güzel tütsü kokusunu alıyorsunuz öncelikle. Gözleriniz dekorlara takılıyor. doğal olarak hepsinden önemlisi buranın var oluş amacı. Kar amacı, rant amacı olmayan kimsenin para pul hesap mevzuşmadığı bir mekan. aslına bakarsak burayı bu kadar güzel icra eden içerisindeki insanoğlu sanırım. Her insan oraya gelen ihtiyaç sahibi kişilere bu kadar içten, samimi davranmayı beceremez. Buranın mudavimleri de var. Biriyle, hatta en tanınmışı ile karşılaştık muhabbet ettik. İsmi Yaşar. Çevredeki ihtiyaç sahibi insanoğlu takip ediliyor ellerinde geldikçe gereksinimları karşılanıyormuş. Şimdilerde ise bulunmuş olduğu yerden yakın bir lokasyonda olduğu için daha efsunk, okula gidemeyen çocuklar için derslerinde verilecegi bir mekanın da hazırlıklarıda tamamlanmak üzereymiş. kısaca besin kıyafet benzer biçimde gereksinimların yanında kitap kırtasiye malzemesi benzer biçimde eşyalarda alıp gidebilirsiniz. Bundan sonrası çay kahve çeşitleri için :) her şeyi olduğu benzer biçimde çayı kahvesi de başarılı. Çok çeşitli çaylar var. Limonata benzer biçimde içecekler var. kesinlikle gidip görülmesi ihtiyaç duyulan minicik bir alana dünyaları sığdırmış olan bir yer burası.

 • Kubi E

  5.0

  İşletme olarak değerlendirilmesi gerekenden fazlası var burda. örneğin gittiğinizde sizi misafirleri olarak ağırlayan insanoğlu var. sizin yardımlarınızla mevcud, bu varlığını ismine taşıyan ve deliler için, abdallar için, meczuplar için bir el olan, bir tas yemeği yahut tekrar sizin desteğinizle ve paylaşımınızla üstleri giydirilen düşkünler için mevcud bir yer aşıklar kahvehanesi. herzaman yapmış olduğum benzer biçimde özetlemek gerekirse mekandan bahsedip yorumumu tamamlıycam: çok güzel bir bahçesi, bolca sarılı ışıkları ve otantik, bizlerden olduğu her haline yansımış dekoru, duvarlarında adını bilmediğimiz bir sürü evliyası, dervişi, arasında yanan sobası.. çok sakin ve rahat olan bu kahvehanede farklı tatlılar, nebat çayları, çay kahve.. ve bilmediğim daha bir sürü şey. hala güzel şeylerin var bulunduğunun delilı burası. yolunuz balata düşerse bir uğrayıp acı kahvelerini için. güzel şeyler bunlar...

 • nilguncivan

  5.0

  Güzel insanoğlu var. Türkiye'de, kültürümüzde, toprağımızda çok özel çok iyi insanoğlu var! Ve ben her birine hayata devam etmenin her şeye karşın güzel oldugunu gösterdikleri icin tesekkür ediyorum canı gönülden. Niye mi bu şekilde başladım yorumuma? Çünkü burası o güzel insanlardan birinin açtığı bir yer. Deliler, Abdallar, Meczuplar ve Aşıklar Kahvehanesi. her insanın birbirini oldugu benzer biçimde kabul edip kucak actıgı bir yer burası. Geliyorlar, çaylarını içip gidiyorlar huzurlu huzurlu kimse onlara hesap öde demiyor. görkemli birşey. İçerisi şark kahvesi benzer biçimde. 15-20 benlik bir alan. Tabureleri çtakım oturabilirsiniz şayet koltuk bölümünda yer yoksa. Tavanda bir dolu süs aslolanı. çılgın kızın boncugu benzer biçimde sözı buraya uyar fakat esasen cok uymus ve yakısmıs :) bizlere servis icra eden dostumız orada gönüllü çalışıyormus. Anlatırken gözlerini görmenizi arzu ederdim. Işıl ışıl, pırıl pırıl. Çevredeki insanlara yardım ediyorlar, ailelere yaşanabilecek ev sağlıyorlar, öğrenciler okuldan alınıp da işcilik yapmasın diye burs veriyorlar ve bunun hepsini kendileri organize ederek yapıyorlar. Diyorum ya işte güzel insanoğlu var. Buraya götüreceğiniz uçurumım paket bulgur bile çok kıymetli. Ne yapmış olup edip yardımcı olmak gerekiyor. Gidin, keyifle çayınızı için söyleşi edin siz de dahil olun. Yanınızda yemek, giyecek gdolayın.Götüremezseniz de tekrar gidin ve burayı görün. Çölde bir vaha çünkü burası. harbiden gittiğime çok çok sevinçli oldum ve mutlaka çok daha sık gidecegimi, yardım etmek icin elimden ne gelirse yapacagımı cok iyi biliyorum.

Daha fazla