Yüzevler Kebap
 • Yüzevler Kebap'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Yüzevler Kebap'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Yüzevler Kebap'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Yüzevler Kebap

4.8

4 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Yüzevler Kebap fotoğraflar

 • Yüzevler Kebap'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Yüzevler Kebap'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Yüzevler Kebap'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Yüzevler Kebap'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
Daha fazla

Yüzevler Kebap Restoran Yerleri

 • Rezervasyonlar
 • Kredi Kartı Geçerli
 • Gruplar İçin İyi
 • Çocuklar için Uygun

Yüzevler Kebap, bir Nispetiye Cad. No: 10 Etiler Beşiktaş ING Bank Yanı Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Yüzevler Kebap yorum

4.8

4 yorum

Değerlendirme yaz
 • Tuba özgüdür

  5.0

  Yüzevler Kebap senelerdir kalitesinden bir şey kaybetmeden hizmet vermeyi sürdüren, artık Etiler'deki yeriyle özdeşleşmiş çok başarılı bir kebapçı. Hizmet kalitesi açısından değerlendirdiğimizde, garsonlarıyla, şefleriyle size özel bir yerde olduğunuzu hissettiren çok kibar bir takım var. Size seçimlerinizde doğru yönlendirmeleri yapıyorlar, tavsiyelerine uymakta yarar var. Çorbalardan özellikle analı kızlı kesinlikle keyfilası lezzette, içli köfte başarılı, mezeler lezzetli. Kebaplara erişince, damak keyfinıza nazaran derhal derhal her türlüsü mevcut fakat ben özel Adana'yı ve fıstıklıyı öneririm. genel hatlarıyla, arka bahçesiyle, ambiansıyla, kebaplarıyla tercih edilesi özel bir mekan. Fiyatlar haliyle birazcık pahalı sadece hizmet hakkını veriyor.

 • Sena Riza Alkuzey

  5.0

  Benim için olmazsa olmaz bi yer hepimiz kebapcıya adana yemeğe masraf ben özellikle kanat için yeğliyorum fikret usta hem de sahibinin oğlu ocak basına geçince harikalar eseryor  servisi müthiş  satın alan ilişkileri çok güçlü fakat benim aklım hep kanattaa :)))

 • Ceren H

  4.0

  Bu yaz başına kadar derhal her hafta sonu kebap tadı oluşturmaya gittiğmiz bir mekandı. Artık ailemizin kebapçısı olmuştu. Ben özellikle mezelerini çok beğeniyorum.  Masaya oturunca fiks bir meze sofrası hazırlıyorlar. Odun ateşinde pişmiş lavaşlarla servis edilen terayağ ve mükemmel tulumla açılışı yapmış olup, gelen küçük lahmacunu keyfip mezelerle  devam edip, ana yemekte mutlaka Adana kebap yiyip kapanışı tel kadayıf ile yapmayı tane edindim. . Adana kebapçısında adana kebap yenir diye düşünenlerdenim.  Eşim zaman zaman çöp şiş söylüyor. O da bir mükemmel. Eti yumuşacık. Ramazan dönemindeki ramazan menüsü ise bir mükemmel oluyor. İnsan zaman zaman keşke midemde birazcık daha yer olsa diye düşünmeden edemiyor. son olarak ilkbaharda bir  4 kişilk bir grupla gittik. Mezelerle çok karnımız doyunca ortaya etli güveç sipariş ettik. herkes 2 yada 3 er kaşık hatta ben 1 kaşık yedim. Gelen hesap hepimizi çok şaşırttı. harbiden astronomikti. Şimdiye kadar gelen hesaplarda hiç ucuz değildi fakat ortaya söylenmiş 2 kaşıklık ana yiyecek için bu istenen fazlasıyla aşırıydı. daha sonra aleniçası Yüzevlere gitmekten çekinir oldum. Kapalı ve aleni 2 bölümü var. Sigara içenler aleni kısımda oturuyor. Üzeri açılır kapanır otomatik bir tenteile kapalı. Kışın sigaradan duman altı olunca 15-20 dakşkada şr çst açılıyor ve içerisi pak hava ile doluyor. ek olarak futbol meraklıları için derbi maçlar yayınlanıyor. şayet fener galatasaray maçı var ise özellikle gidip orada seyretmeyi tercih ediyoruz.  Gol olduğunda tezahurat içinde kebap tadı ilginç oluyor. aleni mekanı ısıtmak için soba kullanılıyor. Çocuk var dşye bizler soba kenarına oturtuyorlar fakat bir müddet sonra hele rakıda içildiyse yanaklar al al oluyor.

 • y_ld_rayc2018

  5.0

  Adana Yüzevler Kebapçısı, Nispetiye Caddesi üzerinde Akmerkez'i geçtikten sonrasında sağ kolda yer alıyo. ancak ön yüzü yol üzerinde olan bir villada hizmet sunan Yüzevler'in çok geniş bir bahçe terası mevcut. Bir kebapçıya nazaran çok şık bir kurmacama haiz olan mekanın bütün yiyecekleri çok fakat çok leziz. yıllar önce ilk kez babamlarla geldiğimiz mekan geçen seneler arasında en fazla tercih ettiğimiz kebapçı oldu. Daha siz oturur oturmaz masanız çeşitli yeşilliklerle, susamlı soğanla, ezmeyle ve çiğ köfteyle donatılıyo. Lavaş ve peşinden gelen balon pide ve tulumla macera başlıyo. Ara sıcak olarak fındık lahmacun ve kaşarlı pideleri eğer olmazsa olmazları. Bunlardan sonrasa ortaya kesinlikle ciğer şiş ve çöp şiş söyleyip paylaşıyoruz. Lavaşa birazcık yeşillik, közlenmiş biber ve domatesle beraber azca da ezme koyduktan sonrasında şişten çekilen ciğerin keyfina tatmin olmuyo. Ana yiyecek olarak da kesinlikle beyti -fakat sarma değil aleni- yenmeli. Çünkü içini kendinizin hazırladığı minik minik dürümler daha leziz oluyo. Bir de çocukluktan huy var doğal. Kebapların dışında analı kızlı çorbası ve tencere alternatifleri bulunduğunu da ekliym. şayet yeriniz kalırsa tatlı olarak  fıstıklı irmik helvasını öneririm.

Daha fazla

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin