Daha fazla

Unclaimed

Tophane Nargile Alanı

2.5

2 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Tophane Nargile Alanı Restoran Yerleri

Tophane Nargile Alanı, bir Gümüşsuyu Mah. Tophane,Beyoğlu 34400 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Tophane Nargile Alanı yorum

2.5

2 yorum

Değerlendirme yaz
  • Uğur Mirze

    4.0

    Nargile eskisi benzer biçimde popülaritesini yitirse ancak gezinsel bir aktivite benzer biçimde görünsede bence bizim kültürümüzün en eski ve hoş geleneklerinden biri. Tophane alanı yan yana çoğu nargilecilerden oluşan İstanbul2daki tek örneği sanırsam. Gündüzleri okulu kırmış gençlerden turisteler kadar geniş bir kitleyi ağırlarken akşamları kalabalık arkadaş gruplarına ev sahipliği yapıyor. Çoğu yerde bulamadığım ve içmekten efsunk keyif alınmış olduğum Oralet çaylar halen burda servis ediliyor. Elmalı olanı birazcık şekerli bulunmasına karşın en favorim. şayet 2 kişiyseniz ve çok oturmayacaksanız. Bir adet nargileyi paylaşmayı öneririm, esasen ağızlıkta verdiklerinden arkadaşınızla huzurlu huzurlu paylaşabilirsiniz. vakitın değişmesi ile nargilenin klasik elmalı benzer biçimde seçeneklerin arasına capucino eklendiğini de görmüş olacaksınız. Sadesi birazcık ağır olsada en başta elmalıyı tecrübe etmek iyi bir tercih olacaktır bence. Nargileyi içerken talep eder söyleşi edin dilerseniz tavla oynayın. Uzun uzun zaman dercetmek için harbiden ülkü bir aktivite. Karnınız açıktıysa tost benzer biçimde çeşitlerden de yiyebilirsiniz dilerseniz derhal ortada yer edinen kumpirciden kumpir yiyebilirsiniz. Özelikle hava güzelken yer bulmak hepsininde zor oluyor benden söylemesi.

  • Emre Karahan

    1.0

    Lise senelerımda inanılmaz havalı gelirdi tophane bana. Orda oturup nargile içmek efsunk bir olaydı. O yüzden şimdi turistlerin niçin bu kadar çok etkilendiklerini anlayabiliyorum. harbiden onlar için çok farklı ve otantik. Sedirlerde oturup nargilenizi içebilirsiniz . doğal olarak ki arkadan gelen tavla sesleri de ortama bir hava katmıyor değil. aleniçası eskiden daha fazla severdim burayı. Şimdi nedense abuk sabuk Türkçe pop yayınlarının sesini sonuna kadar açıyorlar. Çok rahatsız edici. Yoldan izole olmuş bu kadar güzel bir yeri niçin sesle boğmaya çalışıyorlar anlam veremiyorum. Üstüne bir de ilginç kumaşlı ve desenli  koltuklarla kapladılar. Hele o armut dedikleri yok mu.. harbiden adamın göz zevkini daha bozamazlar. bu tarz şeylerin yanında birde fiyatlar çok terfi etti . Garsonlarda sizi oraya oturtabilene kadar ilgileniyor. daha sonra kimsecikler olmuyor orada. Keşfe eski naif haliyle kalsaydı. yada daha iyi bir halde işletilebilseydi. tekrar de İstanbul'a ilk gelenler için farklı ve etkisi altına alan bir yer olmayı sürdürüyor. fakat maalesef ki artık gündelik yaşamımın bir parçası olmaktan çıktı.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin