Aslı Börek

  Daha fazla

Unclaimed

Aslı Börek

4.5

2 yorum

Değerlendirme

   |   

40 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Aslı Börek fotoğraflar

 • Aslı Börek'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Aslı Börek Restoran Yerleri

 • Kredi Kartı

Aslı Börek, bir Bağdat İş Mrk. Bağdat Cad. No: 47/A 34660 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 40 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Aslı Börek yorum

4.5

2 yorum

Değerlendirme yaz
 • kulegil

  5.0

  Aslı Börek zor zamanlarımda derhal yardımıma kosan bır ısım. Kendısı ile tanışmam cok sorunlı oldugum bır zamana muadil geldi. Benim için telefonda siparişi ver ve gerisine itimat demek Aslı Börek. o denli guzel suböreği yapıyorki bu tadı başka bır yerde bulamazsınız ,ben her yedıgımde aynı tadı alıyorum ,bellı bır standardı tutturmuş cok Onemlı,o yüzdende guvenılır.  Bu kadarla kalmadı ek olarak cevre dostu doğada %100 çözünür poşetleri var , torba doğaya bırakıldığında 12-24 ay içinde mikroorganizmaların, nemin güneş ışığının ısının ve oksijenın bulunmuş olduğu ortamlarda parçalanın  bıolojik olarak çözülen torbalar ıle paket yapılıyor . Bu mevzu cok Onemlı doğaya zarar Vermemeyı Onemsıyor. Telle siparişi verirsen saatinde gelir. Dükkana gıdersen senı güler yüzle karşılar, börekleri çok leziz, daha ne dieyim Ben Aslı Börek sevenlerdenım.

 • şahin ö

  4.0

  Evde kahvaltı edemediysem ya Motta'ya düşer yolum yahut Aslı Börek'e. Burası da garip bir yerdir. Kimisi kapsıcaklıkndan geçmez, o denli nefret eder, kimisi de müptelasıdır, vazgeçemez. Ben çok severim Aslı Börek'in peynirli su böreğini. Tam benim sevmiş olduğim gibidir. bir ihtimal de su böreğini buradan yiye yiye, buna çok alıştım. Börek tezgahının derhal önünde tek sıra halinde masalar vardır. Sabah sabah burada oturup tek başına kahvaltı etmek bana fazla hüzünlü gelir. sadece başına yiyecek yiyecek esasen çok zor olsa gerek, bir de dışarıda tek başına kahvaltı etmek daha da kötü. bu nedenle buradan alıp iş yerinde yemeyi yeğlerim.  Burada çok güzel yaprak sarması da yapıyorlar ayrıca. mutlaka öneririm. Burası evlere, iş yerlerine servis de yapıyor. Gitmenize de gerek yok kısaca.

Daha fazla