Enbey Döner
 • Enbey Döner'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Enbey Döner'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Enbey Döner'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Enbey Döner

4.0

3 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Enbey Döner fotoğraflar

 • Enbey Döner'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Enbey Döner'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Enbey Döner'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Enbey Döner'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
 • Enbey Döner'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 5
 • Enbey Döner'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 6
Daha fazla

Enbey Döner Restoran Yerleri

 • Çoçuklar İçin Uygundur

Enbey Döner, bir Cumhuriyet Mah. Çamlık Cad. No:1/5 34520 Istanbul Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 11:00 - 23:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Enbey Döner yorum

4.0

3 yorum

Değerlendirme yaz
 • b_tubi

  5.0

  "Enbey rotatif" diyoruz fakat burası aslına bakarsak yan yana iki ayrı mekan. Birisi dönerci öteki ise lahmacun-pide ve iskender yiyebileceğiniz yer. Dteklif Beylikdüzü'nde meşhurdur fakat benim favorim lahmacun. Lahmacunu harbiden leziz, İskenderi de güzel.

 • Özge Küçük

  3.0

  Ilk acildiginda efsaneleşmiş idi aslinda, beylikduzunde. Kucucuk, 3 metrekarelik bir yerdi uzunlamasina, bir kisi doneri keser, bir kisi hazirlayip servis eder bir kisi de kasaya bakip telefonla siparis alirdi. Aklima hep ingilteredeki kalabalik donercileri getirirdi aslinda. fakat donerin boyutu o zamanda da ayniydi. Rivayete göre gunluk 80 kilogram doner satiyorlar diye duymustum.. Bu abiler parayi bulunca zannedersem, once yandaki küçük dukkani da aldilar, sonrasında icerideki dukkani da alip olayi kose basi doner bufesinden tam bir restauranta cevirdiler. Ki, bu surec icerisinde benim o cok sevdigim ilk lezzetlerini yitirdiler. Hala lezzetliler, artik tatli servisleri de var. Ayranlari hep leziz idi, hala da oyle, acik ayran olani doğal ki. Fiyatlari hala doner acisindan ucuz-orta sayilir, aldiginiz doner kac gram ise ona göre ucret oduyorsunuz, vaziyet sandvic ekmek arasi farketmiyor. Servis yogunluktan dolayi hep yavasti, hala yavas, sanirim hep yavas olacak. O yuzden oglen arasi, hizlica yiyecek yeyip kalkmak isteyenler icin ne yazik ki vakit kaybi yaratacaktir. Keske o ilk, en eski, bufe hali benzer biçimde kalsa idi.. yine de, et doner isterim diyen birisi icin guzel bir secenektir..

 • Levent Kemal Çam

  4.0

  Beylikdüzünde ayak üstü atıştırmalık bir şeyler yiyecek isteyenlerin uğradığı inanılmaz güzel dteklif olan yer. Bir akşam üstü yürüyüşe çıktmıştık ve dönerken buranın önünden geçiyorduk. Önünde inanılmaz bir kalabalık oluşmuştu ve kokusu her yeri kaplıyordu. Bar şeklinde oturma yerlerine oturup gram olarak siparişimizi verdik. Burada dönerin fiyatlandırması sizin istediğini gram mikatarına bağlı olarak değişiyor. Örneğin 100 gram  7 tl 150 gram 9 tl benzer biçimde değişiyor. Ekmek arası, pide yada lavaş ekmeği içinde yapmış oldurabiliyorsunuz . Çok hızlı bir servisleri var ve evlere sipariş verdiğinizde soğumadan da getirebiliyorlar. Etlerinin çok kaliteli olmasının yanı sıra malzemeleri de bolca ve kaliteli ürünlerden seçbilimselş doğal olarak buna bağlı olarak da fiyatları birazcık yüksek benzer biçimde... Bu bölgede leziz rotatif yiyecek isteyenler için gidilesi yerlerin başlangıcında geliyor.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin