Bulvar Çiğbörek

  Daha fazla

Unclaimed

Bulvar Çiğbörek

4.3

4 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Seker

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Bulvar Çiğbörek fotoğraflar

 • Bulvar Çiğbörek'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Bulvar Çiğbörek Restoran Yerleri

 • Açık Alan

Bulvar Çiğbörek, bir Tepebaşı Mahallesi, Porsuk Bulvarı, İletişim Sokak, No 11, Odunpazarı, Eskişehir konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve Seker yakınında bir Börek mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Bulvar Çiğbörek yorum

4.3

4 yorum

Değerlendirme yaz
 • Gulnur_kaptan

  4.0

  Ortam tamamen rahat ama damak zevki sıradan..ayin normal çok hayli beklemedik uzay dolu Sahip olmakna karşın ancak eski tadini bulamadım.Ama kuşkusuz tad kadar burası ile benzer değil.Sos da değişikti.

 • syttpl

  3.0

  Sos da değişikti.Nasıl desem çok yemek yemekler mükemmel bir sorun değil ve tarafındanv biraz kayıtsız..Ama tepelerden bir tane diyebilirim.

 • fagom35

  5.0

  Genel kadar, arkadaşlarla son bölüm yemeği ve sohbet için çok biçilmiş kaftan uzay.damak zevki yerinde ve çok sağlıklı .arkadaşlarıma önermeden duramam.Sariyer börekçisine Eskisehir alternatifi - Çok iddiali börekleri var, en meshuru tabii ki çig börek.on numara beş yıldız.

 • EMRE P

  5.0

  damak zevki yerinde ve çok sağlıklı .arkadaşlarıma önermeden duramam.Sariyer börekçisine Eskisehir alternatifi - Çok iddiali börekleri var, en meshuru tabii ki çig börek.

Daha fazla