Daha fazla

Unclaimed

Nergiz Restaurant, Ocaklar

-

0 yorum

Değerlendirme

   |   

20 TL / Kişi başına

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Nergiz Restaurant, Ocaklar yorum

Bu işletme için henüz yorum yok.

Balıkesir şehrindeki Benzer Restoranlar

 • Istakozcu Can Baba

  Istakozcu Can Baba

  4.5

  • Deniz Ürünleri
  • Taze Balık
  • Türk

  Çiftlik Mah. Şehit Mehmet Cad. No:27 Cesme Merkez, Çeşme 35930 Türkiye

  ismail k

  Böcek sevenler için Çeşme'deki en doğru adres! Manzara, iştah açıcılar, çıkar alaka ve Can Baba'nın sohbeti süper.Canbaba Restaurant,Ismini cok kez duydugum, cok kez çok yemek yemekleri ile alakali anlatilanlari ile dikkatimi ceken ve bir cok kez de pahali Peki!gu sozleriyle konusulan Cesme'nin Ciftlikkoy sahilinde bulunan restaurantina nisanlimla dun aksam gidip deneme firsati bulduk.Mezeler çok basarili, bilhassa kalamari, yedigim kalamarlar arasinda ilk bese girer.Bana tarafından tadi süperdi.Yani, fikirye değer bir uzay.

  Daha fazla
 • Newport Efes Beer Cafe

  Newport Efes Beer Cafe

  4.6

  • Kafe
  • Dünya Mutfağı

  Kurtuluş Mah. Şinasi Efendi Cad. Kurtuluş Apt. No:23 Ziyapaşa, Seyhan, Adana Türkiye

  Hüseyin özdemir

  Genel tat benim zevkime has ve öteki tüketmekleri denemek için geri geleceğim..Adananin böyle bir uzaya ihtiyaci vardi newport son noktayi koymus Güler kaplı personeli zevkli tüketmekleri has değerlari ve hos çevrei ile nezih bir uzay.

  Daha fazla
Daha fazla

Nergiz Restaurant, Ocaklar Restoran Yerleri

Nergiz Restaurant, Ocaklar, Ocaklar, Erdek Cd. No:31, 10530 Erdek/Balıkesir, Turkey adresinde. yakınında bir Restaurant restoran. Restoranın çalışma saatleri 11:00 - 22:00. Bu sayfa aracılığıyla, Nergiz Restaurant, Ocaklar yemek ortamı, Restaurant, restoran hizmeti hakkında kullanıcı yorumlarını görebilir ve restoranla ilgili yorum puanınızı bırakabilirsiniz. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin