Dedem Kebap

  Daha fazla

Unclaimed

Dedem Kebap

3.0

6 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Hasköy

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Dedem Kebap fotoğraflar

 • Dedem Kebap'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Dedem Kebap Restoran Yerleri

Dedem Kebap, bir Irfan Bastug Cad. No:24/D Yildirimbeyazit/Diskapi, Altindag, Ankara Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Dedem Kebap yorum

3.0

6 yorum

Değerlendirme yaz
 • Melih Tekden

  3.0

  Kendi deyimleriyle 'Bir Dışkapı klasiği' korunması ihtiyaç duyulan bir kıymet. Çok müşfik ve hürmetlı bir takım yiyecek öncesi fırından yeni çıkmış lavaş ekmek yanına Karstan gelmiş tereyağı fındık lahmacun çok güzeldi. Fiyatları müsait kuşbaşı,pide, kapalı pide çok güzel kesinlikle öneririm.

 • Sema Oğuz

  3.0

  Benim mahallemde olan be yillardir gittigim bir yer nerdeyse buyun yiyeceklerini yedim tüm bunlar de oldukça lezzetli calisanlar cok sicakkanli tüm bunlar benm abim benzer biçimde yolunuz duserse öneririm :)) beyti si tercihimdir :)

 • Freedom61455422204

  3.0

  Dışkapı bölgesinin muntazam mekanlarındandır özellikle sabaha karşı içilen mercimek çorbası harikadır çalışanı efendi ve kibar insanlardır yiyecekleri lezzetlidir fiyatları çok uygundur

 • 53marialadiva

  3.0

  Eskiden beri lahmacunu için tercih ederdik burayı. Pideleri de güzel fakat dönerini beğenmedim. İkramlar doyum edici

 • Akif1907

  3.0

  özellikle pide çeşitlerini öneri edebiliceğim bir mekan öğlenleri üniversite ve yöre iş bölgeleri dolaysıcaklıkyla hayli kalabalık olabiliyor. otopark problemi var. Fiyatlar yaklaşık.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin