Kyma Restaurant Restoran Yerleri

Kyma Restaurant, bir 4. Cad. Ankuva Alisveris Merkezi K:Giris D:31 Bilkent, Cankaya, Ankara Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve Öveçler yakınında bir Dünya Mutfağı mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Kyma Restaurant yorum

4.0

7 yorum

Değerlendirme yaz
 • Goksen Feyza Tasmurat

  4.0

  İşletmenin müşteriye bakış açısı tam bir hayalkırıklığı. yıllardır devamlı müşterisi olan koca bir öbek olmamıza karşın öğle yemeği için verilen siparişi 1.5 saat sonrasında -mesai saatinde- getirip, siparişi reddedince müşterisini kara listeye alan bir yer. her neyse kısaca kara sıralama, şaka benzer biçimde.. o denli doymuş ki...

 • Nurtelci

  4.0

  Yemekler oldukça başarılı. yiyecek ve meşrubat çeşitleri bolca. zaman zaman servis birazcık yavaşlayabiliyor kalabalıktan dolayı fakat genel hatlarıyla başarılı.

 • FATIH ÖZDOGAN

  4.0

  Buraya iş için bir Ankara seyahatinde öğle yemeği için gitmiştik. Öğlenleri bir fazlaca kalabalık oluyor. Çorbalarını ve yiyeceklerini çok beğendim. Porsiyonları çok fazla, fiyatlar müsait. Ortam güzel, bahçesi de çok güzel. öneririm. Serviste sorunmız olmadı. Memnun kaldım.

 • adhamox

  4.0

  Kahvaltıya mutlaka gelinmez. Karnınız aç kalır. ek olarak portakal suyu istemeden getiriyorlar. Kahvaltıya dahil sanıyorsunuz. Hesap istediginizde sürpriz. tekrar hayatta gitmem.

 • Mahmut Ayyıldız

  4.0

  minik bir kafe ile Türk yiyecekleri iyi bir seçim. Doldurulmuş et patties humus yada farklı soslu çoban salatası peynir önemle öneririm! Çok leziz ve tatminkar.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

Bu sizin restoranınızsa, daha fazla hizmet sunmak için profilden ayrılabilirsiniz.

 • Onaylı satıcılar, daha fazla gösterim
 • Düzenli menü güncellemesi
 • İkram Yönetim Sistemi için Ücretsiz Deneme
Bu işletmeyi sahiplenin