Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı
 • Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı

3.9

55 yorum

Değerlendirme

   |   

30 TL / Kişi başına

Birlik

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı fotoğraflar

 • Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
 • Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 5
 • Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 6
Daha fazla

Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı Restoran Yerleri

 • Kapalı Alan

Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı, bir Birlik Mahallesi 435.cadde Ankara, Ankara Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı 30 TL / Kişi başına arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Türk mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Meşhur Kayseri Tepsi Mantıcı yorum

3.9

55 yorum

Değerlendirme yaz
 • Özge Keniş Coşkun

  3.0

  🤤🤤Ankara'da yaşayen ve denemeyen herkese öneririm.Tepsi mantısı meshurmuş ama ben bildiğimiz mantıyı denedim.Normal mantısini da denedim ama benim öncelikim tepsi mantıdan yana.Yaprak sarması ise denenmeli.

 • 490fato_a

  4.0

  Bir mantı ne kadar farklı olabilir diyorsanız buraya kesinlikle gidin. Aslında biz Mustafa Kemal Mahallesindeki şubeye gittik. İçerisi mantıcı değil kebapçı gibi geldi bana aslında .Biraz fazla lüks dekore edilmiş sanki .Yemeklere gelince . Tepsi mantısı meshurmuş ancak ben bildiğimiz mantıyı denedim.Abartmıyorum , anneminki dahil hayatımda yediğim en lezzetli mantıyı yedim.Herşey o kadar kıvamındaydı ki ..Ayrıca ortaya sölediğimiz yaprak sarma da efsaneydi .Arkadaşlarımın yediği tepsi mantısı da çok başarılıymış. Yemek sonrası yediğimiz gül baklavada çok çok iyiydi .Sadece fiyatlar ortalama üstünde. şöyleki 1 porsiyon mantı 25 TL , tepsi mantısı 36 TL ,1 porsiyon yaprak sarma 20 küsür liraydı yanlış hatırlamıyorsam. Ankara'da yaşayen ve denemeyen herkese öneririm.

 • Basak Kahriman

  1.0

  Uzun uzun yazacaktım ama Mustafa Kemal Mahalesindeki şubeleri için  özet geçeyim. Tepsi mantısı lezzetsiz ve özensizdi. Mantı hamurunun üstüne  (baharatsız soğansız) yavan kıyma serpilmiş gibiydi. Yani o resimlerde gördüğünüz güzel şekilli hamurların içi boş üstlerinde tane tane kıyma  duruyor ama kıymalar  top top değil sanki bolonez sos gibi nedense.   Tepsi mantının porsiyonu 38 TL ( dana kıymalı) kuzulusu kırk küsür tam hatırlayamadım.  Normal mantısı 28 TL . onun da bir numarası yok ayrıca Kayseri'de yediğim mantılar ile alakası yok .Tatsız tuzsuz bir mantıyı lüks dekore edilmeye çalışılmış bir yerde yemek istiyorsanız sizin için uygun mekan. Yoksa tat olarak mahalle aralarında  bulunan teyzelerin gözünüzün önünde mantı yaptığı  küçük restorantların mantısı daha lezzetli :)

 • 568merta

  3.0

  Şuan için Ankara'da kısıtlı sayıda bu kalitede mantı yapan yer var. Çok fazla tavsiye almasamda evime yakın olmasından dolayı buraya giderek meşhur tepsi mantısını tatmak istedim . Fiyat-kalite dengesi birçok kişinin kafasında belkide ufak soru işaretleri bırakabilir olsada iyi bir tepsi mantısı yiyeceğinizin garantisini veririm. Mantı gelmeden önce ekmek ve patates salatası servis ediliyor. Yeterince doyurucu bir sefer olacağını garanti ederim sizlere. Gidip mantıyla doymayı amaç edenlerin veya lokal mutfağımızın önemli anataşlarından mantıyı deneyerek farklı olmasada kaliteli bir lezzet tatmak isteyen kişilere tavsiye etmek isterim.

 • MZDUS

  4.0

  İftar için Mustafa Kemal Mahallesi'ndeki yerine gittik. Ortamı şık, çalışanları düzgün insanlar. Oruç açmak için masaya koydukları meyve kurularına bayıldım. Çorbası fazla kimyonlu ve körili olmanın dışında iyiydi. Az çorba yapmıyor olmaları biraz üzdü çünkü iki kişi için biraz fazla yemek söylemişiz. Mantı iki kişiyi rahatça doyurur, yağlamanın fotoğrafta sadece çeyreğini görüyorsunuz çünkü dayanamayıp yedik :) o da oldukça doyurucu. Salatası için daha kaliteli bir sos düşünmeleri gerek. Yeri arabasız ulaşması zor bir yer olmasa sıkça giderdim sanırım.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin