Murat Büfe
 • Murat Büfe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Murat Büfe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Daha fazla

Unclaimed

Murat Büfe

4.0

2 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Murat Büfe fotoğraflar

 • Murat Büfe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Murat Büfe'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
Daha fazla

Murat Büfe Restoran Yerleri

Murat Büfe, bir Demirtepe 06900 Ankara Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Murat Büfe yorum

4.0

2 yorum

Değerlendirme yaz
 • Selim Kerçin

  4.0

  Türkçemizin en önemli güzelliklerinden biri de bir kelimenin onlarca farklı anlamda kullanılabilmesi. Gerçi dil bilimci bir dostumın söylemiş olduğine bir dilin gelişmişliğini yayınlayan esas şey bir mevzuyu yada varlığı niteleyebilen çok rakamda kelime olmasıymış. kısaca aynı şeye verilmiş ne kadar çok isim var ise o dil o denli gelişmiş kabul edilirmiş. örneğin arapça da deve anlamına gelen ortalama 20 farklı kelime varmış aynı şekilde çince de de vaziyet böyle. Bu vaziyet bu dillerin ne kadar varlıklı ve köklü diller bulunduğunun kanıtlamaı olarak kabul ediliyormuş. aslına bakarsak dillerin zenginliğinin dünya sahnesinde ne kadar uzun zaman kaldığı ile ilişkili olduğuna dair bir kuram bulunmaktaymış. Bir dil ne kadar uzun zaman ve ne kadar geniş coğrafya da yargı sürerse o denli fazla kelime türüyor ve lehçe oluşuyor. Türkçe miz tekrar varlıklı  ve köklü diller derslikına giriyor. Murat kelimesi bana her vakit ilginç gelmiştir aslına bakarsak yaşamın devam edebilmesi için lüzumlu olan gayeları anlatım ettiğini planladığım bu kelimeyi büfesine isim olarak veren arkadaşı kutlama ediyorum ve her fırsatta gmeşhurk küçücük alışverişlerimi buradan oluşturmaya çalışıyorum.

 • yagizhancan1

  4.0

  murat büfe demirtepe metro durağına çok yakın bir yerde ilk başta farkedemeyeceğiniz fakat daha sonra şayet yolunuzun buraya düştüğü zamanlar oluyorsa mutlaka önünden bir defa de olsa geçmiş olma ihtimalinizin çok yüksek olduğu yerlerden birisi. her daim kızılayda muadil gelinen büfelerden birazcık farklı olarak burası geniş bir alana yayılmış bir yer değil hatta iki yanındaki işletmelerin arasına sıkışmış benzer biçimde durduğunu da söyleyebiliriz. bu vaziyet tekrar de kendisi için bir sıkıntı yaratmıyor bence hatta buranın sahibi oldukça keyifli ve civardaki çoğu esnaf ile de ilişkileri çok iyi olan biri.nezaman buradan geçsem buradan küçücük şeyler almak istediğimde bu şahıs genel anlamda dükkanın haricinde oluyor ve apar topar birilerinin çağırması sonrası çoğu özür dileyerek oldukça güleryüzle size yardımcı oluyor. zaman zaman bu şekilde işletmeler çok hoşuma gidiyor ve buralara yolum düşmüş olduğunde aynı sahne olmasada benzerlerini yaşayacağımı bildiğimden buraya uğramak isterim. eğlenceli bir alışveriş oluyor çünkü bu.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin