Hacettepe Park Restaurant
 • Hacettepe Park Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Hacettepe Park Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Daha fazla

Unclaimed

Hacettepe Park Restaurant

4.0

3 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Hacettepe Park Restaurant fotoğraflar

 • Hacettepe Park Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Hacettepe Park Restaurant'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
Daha fazla

Hacettepe Park Restaurant Restoran Yerleri

Hacettepe Park Restaurant, bir Hacettepe Üniversitesi Hastanesi 06400 Ankara Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Hacettepe Park Restaurant yorum

4.0

3 yorum

Değerlendirme yaz
 • Ozan Kaya

  5.0

  Akşamları gitmek için şehir merkezine yakın olsun hemde doğayla iç içe manzarası güzel olsun diye düşünüp bir yer ararsanız Hacettepe Park Restorant işte tam aramış olduğunız yer. Hacettepe Üniversitesinin Sihhiye kampüsünün içinde paralı otoparkın içinden geçip ilerlediğinizde derhal rağmenıza çıkıyor.  Yeşillikler içinde insana rahatlık veren bir yer. Alkol kaldırılmadan önce içinizi yudumlarken Ankara manzarası izlemek harbiden keyif veriyordu. yiyecekleri kebapları leziz bir yer. Ramazanda iftar öncesi getirdikleri iftariyelik tabaklarda sunulan bal kaymağı da çok lezzetliydi. Gittiğim öteki zamanlarda görmedim fakat ramazan ayında gittiğimde keman çalıp şarkı söyleyen bir beyde vardı.  Müzik eşliğinde yiyecek yiyecek de ayrı bir keyifliydi yani.

 • Doğuş G

  4.0

  Hacettepe Park Restoran özellikle akşamları gitmek için tercih ettiğim bir yer. Bunun nedeni de manzarası. bilinen Ankara naturel güzellikler açısından son aşama yoksul bir şehir. hiç bir tarafında karşısında oturup izlenecek bir görünüm yahut naturel güzellik yok. Hal bu şekilde olunca insan eliyle meydana getirilen manzaradan medet ummak gerekiyor, kısaca şehrin kendisinden. O sebeple restorana akşam erişince şehrin ışıklarıyla dolup taşan bir manzarayla karşılaşıyorsunuz. Restoranın çok güzel bir bahçesi var, bunun haricinde balkonu ve içeri bölümü de var. Yer bulabilirseniz balkona bakın öncelikle, en güzel görünüm orada. Restoranın mezeleri yaklaşık, fazla çeşit yok sadece yapmış oldukları mezeleri güzel oluyor, hakkını veriyorlar. Kebapları çoğu zaman Antep usulü yapıyorlar, o sebeple birazcık yağlı olabilir, kendinizi hazırlayın. Servis kalitesi ise süper. Garsonlar çevreınızda pervane alıyor, kendinizi samimi ve sıcak bir ortamda hissediyorsunuz. dostlarla gelip iki duble rakı eşliğinde uzun uzun söyleşi edilesi bir yer burası. her insana öneri ediyorum.

 • Oziiwonka

  3.0

  hacettepenin sıhhıye kampüsünde hacettepe otelin yanında yer edinen otoparkın arka bölümünda yer edinen restorant da kurtuluş temizının yeşilliği ve ankara manzarası eşliğinde yiyecek yiyebilirsiniz.akşamları daha güzel bir görünüm oluşuyor.ilk gittiğim zamanlarda alkol serviside olan restorant daha sonralarda gelen yasakla alkollü içkileri kaldırdı.yiyeceklere erişince menüsünde bir sürü alternatifi barındıran park restoranta ağırlıklı olaraksa kebap türevleri servis ediliyor.ben yoğurtlu beyti kebabı  denedim.arkadaşımda adana kebap istedi.oda güzel bir sunumla geldi.çok leziz diyemeyeceğim fakat ortalamanın üstünde bir lezzeti ele geçirmişlar.sunumları oldukça başarılı.mezeleri burdan beklemeyeceğim derecede lezzetliydi.ek olarak yiyecek nihayetinde istediğimiz meyve tabağıda çok şık hazırlanmıştı..servis icra eden personel çok nazik ve bakımlı. restorant  genel anlamda hacettepenin hocalarına hizmet verdiği için  temizliğe dikkat ediyor.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin