Melis Cafe & Pastanesi
 • Melis Cafe & Pastanesi'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Melis Cafe & Pastanesi'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Melis Cafe & Pastanesi'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Melis Cafe & Pastanesi

3.5

4 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Melis Cafe & Pastanesi fotoğraflar

 • Melis Cafe & Pastanesi'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Melis Cafe & Pastanesi'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Melis Cafe & Pastanesi'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Melis Cafe & Pastanesi'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
 • Melis Cafe & Pastanesi'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 5
Daha fazla

Melis Cafe & Pastanesi Restoran Yerleri

Melis Cafe & Pastanesi, bir Remzi Oğuz Arık Mh. Güvenlik Cad. No:85/A 06540 Ankara Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 7:00 - 24:00,0:00 - 12:00 ve yakınında bir Köri mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Melis Cafe & Pastanesi yorum

3.5

4 yorum

Değerlendirme yaz
 • Oghuzkaya

  1.0

  Rezalet otesi... insanoğlu nasil gelip boyle bir "servisle" memnun kalabiliyor anlayamadim. Koskoca kahvalti tabaginin icinde zeytin ve peynir den baska goze carpan birsey yok. Umarim buranin sahipleri bu durumu gorur ve gelistirmeye calisirlar.

 • şelale B

  4.0

  Çocukluğumun efsunk kısmı Ayrancı da geçti. İlk ve Orta Okulu Melis pastanesinin civarlarında okudum. büyüme çağında olduğumdan karnım aç olduğunda neresi bulunduğunu ayrım etmeden girip yiyecek yediğim günlerden bir tanesiydi. Melis Pastanesiyle tanışmam bu şekilde ilginç oldu. özüna bakacak olursanız emniyet Caddesi üzerinde bulunan onca pastaneden ancak bir tanesiydi ta ki ben poğaça ve minik pizzasını tadana kadar. Çoğu pizzacıdan daha güzel pizza yapıyorlar, fiyatlıda inanamayacağınız kadar müsait oluyor. Poğaçaları ise ayrı bir lezzet, şayet sabah kahvaltısı oluşturmaya evde üşendiyseniz aleni ısıtmalı bahçesini yahut iki katlı güzel dizayn edilmiş salonlarını tercih edebilirsiniz. İşletme çok sessiz olduğu için, arkadaş grubunuzla kolaylıkla oturabilir yahut dostlarınızla ders çalışabilirsiniz. şayet sabah saatlerinde gidecek olursanız kendi sıcaklığında üzerinde buğuı tüten güzel poğaçayı yememeniz için bir sebep yaratmayın :) İşletme emniyet Caddesiyle Kuveyt Caddesinin kesişimindeki köşede yer ediniyor. 427 Otobüs durağının tam karşısında.

 • Naberc0343434

  5.0

  Melis Pastanesi'nden bir defa pasta alırsanız yaşamınız süresince tüm pastalarınızı oradan almaya başlarsınız. Pastaları çok leziz ve tazedir. Birfazlaca pastanedeki basit pastalara benzemez ve pasta imalının bir sanat bulunduğunu size hatırlatır. Özel günlerde (örneğin anneler günü, sevgililer günü) görsel olarak çok şaşırtıcı ve hayret verici pastalar çıkıyor. Bir dostunuzın doğum gününde buradan pasta alıp kolaylıkla sana özel yapmış oldurdım kabul edebilirsiniz. Antep fıstığı seviyorsanız üstünde çanak şeklinde çikolata olan ve o çanağın arasında antep fıstıkları olan efsaneleşmiş bir pastayı öneriyorum. Her lokmanızda o hazzı size yaşatacak olan pastaları kaçırmayın. şayet eviniz Ayrancı'ya yakınsa hiç düşünmeden gidin ve keyfin.  Fiyatları çok ucuz rakamlmaz fakat buna kıymet. Bir pasta ortalama 30 TL. doğal ki pasta haricinde börek, çörek, kuru pastalar, i·lginç mumlar da burada bulunabilir. Bir şey alırken öteki çöreklerde gaslınüz kaldıysa limonata eşliğinde verilen ikramların da keyfini çıkarabilirsiniz. Çalışanlamış olurı da çok güler yüzlüdür.  Ankara'nın her yerine de pasta siparişi var.

 • Nur00

  4.0

  emniyet Caddesi'nde bulunan Melis Pastanesi cadde üzerindeki en başarılı pastanelerden biri, özellikle pastaları çok sevilen mekan bir brasserie benzer biçimde çalışıyor, gidip oturduğunuz vakit börek falan da yiyebileceğiniz benzer biçimde hem de menüsünden oldukça çeşitli olan yiyeceklerini de tercih edebilirsiniz. Personel sizinle pek ilgilenmiyor, yaşamdan bezmiş benzer biçimde bir halleri vardı. Servis sorunlı sadece özellikle pastalarından tercih ettiyseniz sunumları oldukça güzel, ben şahsen çok sevdim özellikle pastalarını, oldukça leziz ve görünüş olarak da çok uğraşılmış hissiyatı veriyorlar. Özellikle minik pizzaları çok güzel olan mekanda şayet tatlı yiyecek istemiyorsanız pizzalarını da önerebilirim, meşrubat olarak da limonataları denediğim kadarıyla oldukça lezzetliydi. emniyet caddesinin tozundan toprağından otomobillerindan uzaklaşmak için gidilebilecek en mantıklı mekanlardan biri bulunduğunu söyleyebilirim.

Daha fazla

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu işletmede mi çalışıyorsunuz?

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

Fotoğraf ekle

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin