Özsüt
 • Özsüt'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Özsüt'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Özsüt'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Özsüt

4.4

5 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Özsüt fotoğraflar

 • Özsüt'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Özsüt'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Özsüt'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Özsüt'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
 • Özsüt'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 5
 • Özsüt'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 6
Daha fazla

Özsüt Restoran Yerleri

 • Kredi Kartı
 • Ücretsiz Wi-Fi

Özsüt, bir 7. Cad.No: 64/B Bahçelievler Çankaya 06400 Ankara Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Ice Cream mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Özsüt yorum

4.4

5 yorum

Değerlendirme yaz
 • Nb Kızıl

  5.0

  Bahçelievler Özsüt burası :) arkadaşlarımla bir araya geldiğimizde tercih ettiğimiz ve eğlenceli saatler geçirdiğimiz nadide mekanlardan biri.. Kaliteli servis, kaliteli sunumlar, ve görkemli lezzetler eşliğinde yapmış olduğumız sohbetlerden geriye kalan damağımızda kalan tatlar ve her anlamda kıvanç duygusu.. Burada yediğim dondurmanın da pastanın da tadı bambaşka. Kendine özgü lezzetleri bağlarımlı yaptı beni Özsüt'e. Garsonların titizliği de gaslımden kaçmıyor. Temizlik ve dikkat eğer olmazsa olmazım olduğundan bu artılarıyla da her vakit tercihimdir. Dört dörtlük hizmet ve şahane lezzetler sunuyorlar daha ne olsunki. Görsel açıdan da lezzet bakımından da doyum eden ürünleri Özsüt'ü favorilerim arasına taşımamı sağladı. Mekanda çalan müzikler de kafa yormayan tarzda :) iyi ki var bu Özsüt..

 • Jessvas

  4.0

  Bahçelievler Özsüt uzun zamandır Bahçelievlerdeki yerini ve aklitesini sakınan pastanelerden.kesinlikle 1 defa bile olsa buraya oturmussunuzdur.makalen yürüyüş oluşturmaya cıkıp turladıktan sonrasında bi oturup dondurma yemissinizdir yahut ksıcaklıkn hava soguklugunda ulusal kütphaneye yürürken sıcak bişeyler içip tatlı yiyecek için girmissnizdir. Özsüt isminden dolayı ancak sütlü tatlılar üretmiyor şerbetli tatlıları da var doğal olarak fakat orda güzel bir dondurmalı  kazandibi veya güzel dilim pastalarından yemeden kalkmayın derim.Tatları cok iyi,çok hafifçe.. servisleri sunumları da tatlıya ayrı bir tat katıyor.Garsonlar alakalı,yardımcı..en iyi tercihi yapmanıza yardımcı oluyor Bir de burası içerisi özellikle hep sakin olur.dostlarla oturup tatlılarımızı yiyip ders çalıştıgımız bile olmuştur.Oludukça keyfili bir ortamdı. Fiyatları da yaklaşık her pastanede oldugu benzer biçimde.. Memnun olabileceğiniz pastanelerden biridir Özsüt.

 • draregnage

  4.0

  Bahçelievler Özsüt, Eskikent Yolu tarafınca Yedinci Cadde'ye girdikten sonrasında, caddenin adım atarında sol tarafta kalıyor. senelerdir aynı yerde aynı hizmeti veren Özsüt, geçtiğimiz aylarda bir yenilenme çabasına girdi, bundan sonraki günlerde bir uğradım ve almış olduğum hizmetten genel hatlarıyla çok memnun kaldım. Sonraki günlerde yeniden gittiğimde ise yeniden eski haline döndü her şey. ÖZSÜT mevzu tatlılar olduğu vakit oldukça başarılı, özellikle servis sunum oldu mu harbiden çok uğraştıkları da belirgin, fakat özellikle o fırından çıkan tatlıdan başka her şey hakikaten de çok kötü oluyor. Bir türlü düzeltemediler şu işi, tatlı yapsalar keşke ancak diyor insan. Tatlılarının yanında dondurmalarını da genel hatlarıyla başarılı bulduğum ÖZSÜT'ün bir başka sorunsı ise garsonlarının çalışmak istemiyor oluşları. Doğru muntazam servis alamadığınız benzer biçimde 4 kişiden daha fazla şahıs ile geldiğiniz vakit masa çekmeyi bile reddedebiliyorlar, o iki şahıs bildiğin başka masada oturmak zorunda kalıyor yada mekandan ayrılıyor insanoğlu topluca, çok saçma harbiden. Bahçeli'nin en eski ve en malum kafelerinden birinde bu şekilde problemler yaşanması çok üzücü.

 • Nisa Duran

  4.0

  Özsüt, Bahçelievler 7. Cadde'deki bir çok işletmeden bir tanesi. 7. Cadde'nin durağan bir kitlesi olduğu için burada nerededeyse her işletmenin iş yapacağını düşünüyorum. fakat doğal ki bir standart da tutturmak lüzumlu çünkü Bahçelievler kitlesinin çoğunluğunu öğrenciler oluştursa da ağzının keyfinı bilen bir öğrenci kitlesi bu. her neyse, velhasıl, Özsüt özgün yaş pastalarıyla ve enfes sütlü tatlılarıyla kendini kanıtlamış bir pastane. Bu şubesi de minik-orta efsunklükte, işlek bir şube. Evim 7. Cadde'ye yakın, o nedenle Özsüt'e sık sık gitme fırsatım oluyor. zaman zaman üşensem de aklıma profiterol düşüyor, çıkıyorum gidiyorum Özsüt'e. fakat haftasonu bu isteğimi bastırmaya çalışıyorum yahut paket alıp evde yiyorum çünkü çok kalabalık oluyor. Gerçi akşamüzerinden itibaren haftaiçinde de kalabalık bir mekan. fakat kalitede standardı tutturmuş, bu yüzden başarılı buluyorum. Kendi başıma gidince de eğlenceli zaman geçiriyorum fakat dostlarşa gitmek daha güzel oluyor. Tatlı yiyip tatlı mevzuşuyoruz, kucak kucak gülüyoruz, iyi geliyor.

 • Michael_T_DK

  5.0

  Bahçelievlerdeki en iyi ikinci tatlıcı burası bence. İlkinin isminı vermek işletmeye haksızlık olacağından veremiyorum fakat H ile başlıyor kendisi ve bir çikolata markası ile isim benzerliği var. her neyse buraya gelecek olursak Özsüt esasen zincir bir işletme, evvela Antalya'da tanışmıştım bu işletmeyle. Daha önce gelip geçerken görmüşbütün fakat ancak süt ürünleri olan bir yer sanmıştım, fakat öyle değbilimselş oldukça başarılı şireli tatlıları da var fakat isminin özsüt olmasının nedeni sanırım süt ürünlerindeki başarılarından kaynaklanıyor. çünkü şireli tatlıların yanında alacağınız dondurma yahut kaymaklar mutlaka bir mükemmel. Bu işletme ise nispeten efsunk bir şube olmasıyla dikkat çekiyor. Antalyadaki şubelerinde genel anlamda mermer araç-gereç kullanılırken burasının iç mekanında ahşap kullanılmış ve bence çok iyi olmuş. Bunun yanı sıra masaların birbirine olan uzaklığı kötü değil fakat birazcık daha mesafeli olabilirmiş. Ben yayılarak oturmayı çok seven bir homosaphien olduğum için yan masalara rahatsız etme etmemem için birazcık mesafe gerekiyor bana. çünkü birazcık rahatsız bir halde oturduğumu itiraf etmeliyim. Bu bir iki küçük problemi saymazsanız oldukça iyi bir mekan diyebilirim.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin