Rıfkı Et-Balık Mangal
 • Rıfkı Et-Balık Mangal'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Rıfkı Et-Balık Mangal'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Rıfkı Et-Balık Mangal'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Rıfkı Et-Balık Mangal

4.2

6 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Rıfkı Et-Balık Mangal fotoğraflar

 • Rıfkı Et-Balık Mangal'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Rıfkı Et-Balık Mangal'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Rıfkı Et-Balık Mangal'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Rıfkı Et-Balık Mangal'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
 • Rıfkı Et-Balık Mangal'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 5
Daha fazla

Rıfkı Et-Balık Mangal Restoran Yerleri

 • Rezerve Et
 • Kredi Kartı
 • Gruplar İçin Uygun
 • Çoçuklar İçin Uygundur

Rıfkı Et-Balık Mangal, bir Türkocağı Cad.No: 76 Balgat 06400 Ankara Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Deniz ürünleri mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Rıfkı Et-Balık Mangal yorum

4.2

6 yorum

Değerlendirme yaz
 • Asım Yıldız

  5.0

  2009 senesinde oluşturulan bu mekan, kısa zamanda Ankara'nın gözdesi oldu. Özel günler arasında tercih edilebilir türde bir mekandır. Şehir merkezine yakın oluşu da artısı bana nazaran. yiyecekleri kaliteli ve mezeleri çok taze ve leziz. Kendin pişir, kendin ye vakaı da var. Hele ki fasıl seviyorsunuz hafta sonu gidilebilecek en güzel mekan. Fiyatları birazcık uçuk, fakat yiyecek ve servis kalitesine nazaran makul diyelim. Ortam nezih, canlı müzik yormuyor, muhabbeti ağır basmış olduğundan ses yoğunluğu insana ilişik, müzik geriden geriye takiptedir, meraklanmayın. İzmir'den gelen misafirlerimi götürdüm, kalabalıktık da, iyi ki rezervasyon yapmış oldurmışız. Garsonların alaka ve alakaları, güler yüzleri, sunumları ile misafirlerimden de geçer not aldılar. Rakı ve fasıl Rıfkı'da ayrı bir keyif veriyor, mutlaka. Restorana girişten çıkışa, valelerin vasıtalarımızı getirmesine kadar her şey çok mükemmeldi..

 • İlayda Körpe

  4.0

  dün akşam gittim rıfkıya.eskikent yolunda bahçeli 7.caddeye dönmek yerine tam ters tarafa dönerseniz Türkocağı caddesinde olacaksnız.o caddenin çetin emeşle kesiştiği köşede de rıfkıyı bulacaksınız.öncelikle cuma ve cumartesi günleri reservasyon şartmış.özellikle kalabalık gidecekseniz kesinlikle reservasyon yapmış oldurın.içerisi çok güzel dekore edilmiş. ağırlıklı olarak beyaz renk seçbilimselş dekorasyonda. bizler gitmeden önce fix menüyü tercih ettik.masamıza önce mezelerle beraber  fırından yeni çıkmış küçük ekmekler ve msıcaklıkr ekmeği geldi. mezelerinin hepsinin görünüşü ve sunumu güzeldi.keyifle hepsini tattım.. mezelerimizle başladığımız akşam yemeğimize ana yiyecek siparişimizin alınması ile devam ettik. ben kuzu çöp şiş istedim.fakat seçenekler içinde et,tavuk ve balıktan çeşitler bulunuyor.çöp şişlerini beğendim.yemekten sonrasında meyvemiz geldi.meyvelerde güzeldi.servis son aşama hızlı ve dizgesel yapılıyor.o kalabalıkta rakı kadehinizin boşalmış olduğunı görüp rakı servisinizi bile yapıyorlar.mekanın benim için tek eksisi ise canlı müziğin sesi ne makalek ki bizlere çok düşük bir sesle geliyordu.canlı müziğin imajsünü mekandaki televizyonlardan yayınlamayı düşünen mekan,müzik volümünü biraz daha yükseltirse daha eğlenceli bir yer haline gelebilir.

 • Levent Bayraktar

  4.0

  Rıfkı Et mangal Türk ocağı caddesinde, ne zamandır orada kim bilir fakat hep varmış benzer biçimde sahiplenmiş. Caddede olmasının dezavantaj olmasını düşünmeyin çünkü vale hizmeti olduğu benzer biçimde ulaşımı da çok basit. Masalar klasik meyhane benzer biçimde sıralanmış. Bazı masaların başlangıcında mangal da bulunuyor. Pişirme tercihine bağlı olarak ancak bazı masalara konulmuş. Ben gittiğimde hiç mangalı bulunan bir masaya oturmadım. Mezeleri mevsimine nazaran çeşitleniyor ve çok leziz. Rakının yanına ne tercih edersiniz bilmiyorum fakat ben en fazla acılı mezelerini seviyorum. Bir de yaprak ciğerini. Güveçte tereyağlı karidesi cızırdayarak masaya geldi mi gaslınüze ve midenize şenlik. Bu zamana kadar fiks menü haricinde ana yiyecek söyleme gereği görmedik dostlarla, çünkü mezeler ve leziz ara sıcaklarla da doyuluyor. Derinden müzik sesi her vakit var, sakin bir fasıl.. Fiyatlar çok müsait değil. daha fazla iş erkekı olsa, tebrik olsa da gitsek bir mekan. fiks menu 85 tl süresiz içki.

 • rokoe158

  3.0

  rıfkı öncelikle ismiyle çok hoşuma giden mekanların başlangıcında geliyor. merkezdeki çoğu meyhane ve meze-balık konseptiyle çalışan işletmelerin bir iki kat efsuntülmüş halini düşünün,içerisine de canlı müzik koyun fakat her daim fasıl olmayan birazcık seçkin birazcık  saray usulu bir eğlence,alın size rıfkı'da eğlenceli fakat külfeti bolca bir gece. külfet diyorum çünkü mekan balgat yöreının lüks yerlerinden biri,gittiğinizde burada şık bir çayır varmış da siz de buraya davetliymişsiniz benzer biçimde hissediyorsunuz çünkü çoğu masa rezervasyonlarla doluyor siz daha gitmeden. bu aşamada da gitmeden önce rezervasyon yapmış oldurmanın şart bulunduğunu söylemekte fayda var fakat işe şayet amacınız küçük çapta felekten bir gece çalmak yahut bir kaç arkadaşınızla sessiz sakin keyifle rahat bir yerde içmekse burası o noktada bence birazcık fazla gelir. burada daha önce soluk'te dinlediğimiz alegria adlı bir öbek çalıyordu normalde balkan ve latin müzikleri icra eden bir öbek fakat sanırım burada fasıl yapıyorlardı,ben de onlardan dolayı buraya geldim sonrasında fakat bana pek hitap etmedi aleniçası. ben daha minik mekanlar seviyorum mevzu rakı-balık olunca sanırım.onun haricinde azca birazcık da müsait olacak doğal olarak fiyat mevzusunda ki burası o mevzuda baya başarılı.paha biçilemezden hallice kısaca.meraklsıcaklıkna duyrulur.

 • Hatunogluseyda

  5.0

  2000 yılında ABD'ya geldim. 2015 de Turkiye'ye tatile gittim. Wow!!!! Bir arkadasim beni Rifkiya goturdu, ben bayildim!!! Yemekler servis on numara. doğal olarak ben Turkiyede kaldigim surece Rifkida takildim. Suanda ucak bileti bakiyorum eylul ayi icin ki Rifkiya gelip yeniden icmek icin. Ben resmen kalbimi rifkida birakdim. ayrıca Amerikada Catering isi yapiyorum ama Rifki benim icin vazgecilmez. Hersey icin tesekkur ederim. Bana 15 yılın acisini cikarttiniz orda. Sevgiler tekarar gorusmek uzere.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin