Daha fazla

Unclaimed

Ankara Açık Cezaevi Köftecisi

4.2

5 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Ankara Açık Cezaevi Köftecisi Restoran Yerleri

Ankara Açık Cezaevi Köftecisi, bir İstanbul Yolu 13.km Şaşmaz 06105 Ankara Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Ankara Açık Cezaevi Köftecisi yorum

4.2

5 yorum

Değerlendirme yaz
 • Hande Parlakyiğit

  4.0

  derhal derhal her hafta sonu maçlardan sonrasında kesinlikle uğramış olduğumız yerlerin başlangıcında geliyor bu köfteci. uğramış olduğumız diyorum çünkü ekip olarak yiyecek yiyecek istediğimizde ilk seçeneğimiz burası oluyor. İstanbul yolu üzerinde bulunan köfteci hakikaten de çok başarılı köftelere imza atıyorlar. Bana nazaran bu köftecinin en güzel yanlarından bir tanesi de tüm çalışanlamış olurının cezaevinde bulunan insanlardan oluşması. Hem onlar ismina zaman dercetmek için bir uğraş oluyor aynı zamanda azca da olsa para kazanıyorlar ki hakikaten de sonuna kadar bu paraları hak ettiklerini söyleyebilirim. Dışarıda yiyecek yediğim vakit köfteyi fazla seçen biri olmadığım biçimde buranın köfteleri benim için tek onu belirtmeliyim. ek olarak cezaevinin köftecisi bulunmasına karşın yiyecek esnasında size sundukları salata ve ezmeler hem eli açık bir halde geliyor aynı zamanda leziz.

 • Defne Esin

  4.0

  bigün arkadaşımla spordan sonrasında alternatif yiyecek yemek bir yer arıyorduk ve dostum daha önce gitmediği fakat sıkça duyduğu cezaevi köftecisinden söz etti. Hem isim itibariyle aynı zamanda duyduğumuz yorumlardan burayı denemeye kıymet bulduk. ODTÜ'den otomobille önce istanbul yoluna çıktık oradan Acity outlet'i geçtikten bayağı bir sonrasında otoban girişine yakın sağda cezaevinin tabelasını görmüş olduk. Karnımız zil çalarken yolda köftelerin hayalini kuruyorduk. Karfer köfteden istedik ki her çeşit köftenin keyfina bakabilelim, ve yanına da ayran. Köftesinin lezzeti için otoban sınırına kadar gidilir. Ankara'da otomobille mesafeler birbirine hep yakın fakat arabası olmayanlar ve tekrar de köftesini tecrübe etmek için buraya giderim diyenlere önerim İstanbul yolu güzergahında idame eden otobüsleri kullanmaları.

 • Can Ozbek

  4.0

  Ankara aleni Ceza İnfaz Kurumu'nda bulunan restaurantta, öğle araları zaman zaman takılıyoruz harbiden çok farklı bir lezzete haiz. İstanbul yolu üzerinde bulunan mekan güzel bir bahçede yer almakta. Fiyat istikametünden de çok müsait kesinlikle gitmenizi öneririm. Köfteler normalde yediğiniz köftelerden birazcık farklı servis ediliyor, servis tabağı doluyor, kısaca doyar mıyım demeyin aç kalmayacağınızdan güvenilir olabilirsiniz. Köfteci öğle araları doluyor kısaca birazcık sıra bekleyebilirsiniz. Ailenizle ve sevdiklerinizle gidebileceğiniz bir mekan olduğu için kuşkum yok. Bu mekanın köftesinin değişiklığı köfteyi icra eden ustadan kaynaklanıyor. Usta reel bir İnegöllü köftecisi vakitında ceza evine girmiş ve mesleğini burada icra etmeye devam ediyor. Mekanın farklı bir özelliği de burada çalışan dostların mahkum olması bu da bu mekana farklı bir ortam katıyor. ama servis ve sunum harbiden güzel hiç sıkıntı yaşamayacağınızdan güvenilir olabilirsiniz. Şimdiden her insana afiyetle yiyin diyorum.

 • Ayşe Nehar Ö

  5.0

  Ankara uçurumı aleni Cezaevinde bulunan bu köfteciye İstanbul Yolu üzerinde giderken uğradım ilk kez. Daha önceden almış olduğum bir tavsiyeden dolayı mekana gelmek istiyordum esasen, sadece bir türlü gideceğim tutmuyordu, arkadaş da gidelim deyince şimdi iyi ki de gitmişiz diyorum Mahkumlar ve eski mahkumlarca işletilen lokantada genel hatlarıyla karfer köfte yeniyor. Tek porsiyon köfte genel hatlarıyla tatminkar efsunklükte oluyor. Köfte yalnızca kıyma ve baharatla hazırlandığı için yediğiniz köftenin yarsıcaklıknın ekmek olması benzer biçimde bir vaziyet yok. Buna ayrıca usta birilerince hazırlandığı da lezzetinden belli. Bu kadar efsunk ve tatminkar bir köfte tabağına ödediğimiz cüzi sayı şaka gibiydi aleniçası, mutlaka doyana kadar köfte, salata ve ezme yedik çünkü, harbiden çok başarılı. Şimdi aklıma geldi de bekliyorum kısa sürede yeniden yolum düşer.

 • 553murvets

  4.0

  Ankara aleni Ceza Evi köftecisini köfte seven her insana mutlaka öneri ediyorum. İstanbul Yolu'nda, millet istikametünden gelirken Şaşmaz Kavşağı'nı geçtikten sonrasında sağ tarafınızda kalıyor. Ulaşımı otobüsle yada otomobille kolayca sağlayabilirsiniz, otopark problemi yok. Kabul ediyorum, gittiğiniz restorandaki garsonlardan aşçıya kadar tüm çalışanlamış olurın mahkumlardan oluşması harbiden insana ilginç geliyor. Hatta birtakımlarına ürkütücü da gelebilir. sadece şunu unutmamak lazım, bunlar katliam yahut gasp benzer biçimde ağır kabahatlardan hapis yatan insanoğlu değil, bunlar aleni ceza evinde yatan hafifçe kabahatlardan yargı giyen insanoğlu. Restoranda çalışanlamış olurın çoğu esasen içeri girmeden önce yapmış oldukları mesleği icra ediyorlar. Restoranın dekorasyonu pek güzel değil, çok basit. Sandalyeler fazla huzurlu değil, ortam birazcık sıkfer. Servis icra eden garsonlardan ise güler yüz beklemeyin, ben göremedim. sadece işlerini hakkını vererek yapıyorlar, tüm siparişler vakitında geliyor. Köftelerin lezzeti ise tek kelimeyle harika. Kaşarlı, acılı yada mütevazı yapıyorlar. İsterseniz karfer da hazırlıyorlar, pir porsiyonda her çeşitten oluyor. Fiyatlar ise son aşama makul, salata ve ezme onların ikramı. Üstüne içtiğiniz çaylar da elbet.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin