Karnaval
 • Karnaval'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Karnaval'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Karnaval'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Daha fazla

Unclaimed

Karnaval

3.6

5 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Karnaval fotoğraflar

 • Karnaval'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
 • Karnaval'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 2
 • Karnaval'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 3
 • Karnaval'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 4
 • Karnaval'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 5
Daha fazla

Karnaval Restoran Yerleri

Karnaval, bir Kumrular Sok. Çankaya 06900 Ankara Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Karnaval yorum

3.6

5 yorum

Değerlendirme yaz
 • Hüseyin Ulaş Köylü

  3.0

  kumrular sokakta bulunan karnaval açlığını aperatiflerle geçiştirenler için efsunk bir fırsat eseryor. kendi yöntemleriyle yapmış oldukları pizzalar iiştah kabartıcı kumpirlerin kokusu esasen sokağa kadar taşıyor denebilir. tamamıın yanında burgerlerinin de iştah kabartıyor olması  ve bu aperatiflerin yanında sundukları birbirinden farklı meyva sularının çok taze olarak sıılarak masanıza gelmesi sizi daha da eğlenceli yapmış olacaktır. ancak burada oturarak birşeyler yeme içme kayfinin yyanında ayak üstü alıp yiyerek yolunuza devam edebileceğiniz bir durumun olması da ayrı bir ayrım eseryor. fakat ben iç konseptini çok beğendiğim için bu vaziyet benim için daha rahatlatıcı oluyor.

 • Şebnem Akgün

  4.0

  güvenpark'tan kumrular sokağa dönerken hosta piknik hizasında görebileceğiniz türlü türlü fast-food ürünleri satan yerlerin başlangıcında geliyor karnaval. manzaraü itibariyle çok şiltihap bir yer ön bölümünın meyve kasalarıyla dolu olması buraya ayrı bir güzellik katıyor. yedikleriniz fast-food fakat yanına taze sıkılmış bir şeyler için de hiç değilse oradan kurtarın der benzer biçimde bir havaları olsa da siz bu tezatlık arasında esasen bayadır yaşayıp gittiğiniz için burası aslına bakarsak bir nevi onun göstergesi benzer biçimde bir şey. fakat cidden çok gülünç oluyor,örneğin bizler burdan kumpir ve pizza ısmarladık,yanına da dev gibi bir portakal suyu söyledik.kumpirin içindekiler hariç üstüne bir de mayonez ketçap eklenince sağlıksızlıkta tavan yapmış oluyorsunuz esasen fakat yanında portakal suyuyla iyi mi şaşırtıcı ve hayret verici oluyor anlatamam. esasen çıkmadan bunun muhabbetini de meyve standında duranlarla yapmış olduğumızda onlar da baya bir güldüler ve haklsıcaklıknız dediler. sabah koşusuna çıkan teyzelerin sıkı bir kahvaltı yapmış olup ertesi gün aldıklarını eritmesi benzer biçimde ikimiz de aynı anda hem vitamin hem kalorilerimizi alarak yola devam ettik fakat yol üstünde duran güzel yerlerden birisi burası,şüphesiz.

 • Cetege

  4.0

  Burası fast foodcu olmasının yanı sıra taze sıkılmış meyve sularıyla da dikkat çeken bir işletme. Kızılay'da artık farklı olma çabasına giren çoğu işletme görmek olası, burası da onlardan bir tanesi bence. Bu mevzuda da oldukça başarıya ulaşmışlar. Şimdi bir Antalyalı olarak taze sıkılmış meyve suyuyla sıkılmış taze meyve suyu arasındaki ayrımı idrak edebilecek damak keyfina haiz olduğuma inanıyorum. Burası sıkılmış taze meyve suyu satıyor çünkü onları kutluyoruz. Onun haricinde fast foodta da çok başarıya ulaşmışlar, özellikle hamburgerlerinin boyunu çok taktir ettim. Burger King'in bile porsiyonlarının git gide küçüldüğü dönemde (aslına bakarsak bu iyi bişey) sizi lezzetiyle dolandırmayan bir yer bulmak çok sevindirici. doğal olarak yanında portakal suyu içmek birazcık ilginç oluyor fakat leziz olduğu sürece bu şekilde şeylere takılacağınızı zannetmiyorum.

 • aycapolat

  2.0

  Karnavlada kumrular sokakda bulunan ve her vakit söylediğim benzer biçimde ankaranın en kalabalık sokaklarından bir tanesinde halka icatan bir işletme. güvenpark otobüs dolmuş duraklarının derhal yanı başlangıcında bulunan karnaval yiyecek menüsünden daha fazla içeçekleri ile dikkat çeken bir mahalli işletme dir. ben genel anlamda gittiğim vakit taze sıkılmış portakal suyu içip yanında çift kaşarlı tost yiyorum ve benim vazgeçilmezim oldu artık bu kumrusu da çok güzel fakat ben herzaman tost yiyorum ve atıltırmalık birşeyler yiyecek isterim ancak diyipde o tarzda birşeyler arıyorsanız kesinlikle benim yolumdan ilerleryin dostlar fiyatları çok düşük değil fakat düzgüsel denilebilecek bir mekan fakat kesinlikle taze sıkılmış meyve sularından aç olmasınız bile kontrol edin çünkü ankarada yaşıyor iseniz yolunuz kesinlikle buradan geçiçektir.

 • RavikiranMA

  5.0

  Kumrular Sokak'ta bulunan Karnaval, minik kendi halinde bir büfe olarak hizmet veriyor. Self servis mantığı ile gidip ürünlerinizi alabiliyorsunuz. Meyve suları gaslınüzün önünde sıkılıyor, buna ayrıca pizza, kumpir ve hamburger de yapıyorlar. Pizzalarını denemedik, çünkü bizlere kumpir önerdiler sorduğumuzda, kumpir denedik. Porsiyon harbiden efsunktü, müsait fiyatı da eklendiğinde gaslım dönmüş olacak ki ben ikincisini de yedim sonradan, harbiden patates çok güzel pişmişti, tereyağı çok lezzetliydi ve malzemeleri, sanıyorum birazcık da kendilerine hangi ürününüzü öneri edersiniz diye sorduğumuzdan ötürü kucak kucak koymuşlardı, aleniçası iyi ki de sormuşuz kısaca. Başka bir vakit gittiğimde de kendilerinden burger denedim, onu da özellikle başarılı buldum çünkü köftesi hazır köfte değil ev imalı idi ve porsiyon efsunk bir halde, yanında patates kızartması ikramıyla menü olarak geldi, pek memnun oldum. Özetle Kumrular sokak'ta bulunan bu büfeye kesinlikle bir uğrayın yolunuz düşerse. Çok leziz işler yapıyorlar mutlaka. On numara mekan.

Daha fazla