Ünal Kuruyemiş

  Daha fazla

Unclaimed

Ünal Kuruyemiş

4.5

2 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Ünal Kuruyemiş fotoğraflar

 • Ünal Kuruyemiş'nin yemek ve ambiyans fotoğrafları 1
Daha fazla

Ünal Kuruyemiş Restoran Yerleri

Ünal Kuruyemiş, bir Halil Sezai Erkut Cad. Afra Sok. No:1 06010 Ankara Turkey konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Ünal Kuruyemiş yorum

4.5

2 yorum

Değerlendirme yaz
 • Mehmet Sait Yabatu

  4.0

  Realin tam karşısında Antares avmsi'nin içinde yer edinen Ünal kuruyemiş alışveriş için sık sık tercih ettiğim yerlerin başlangıcında geliyor. Bana nazaran bazı yiyecekler ona özel olarak açılmış olman mağazalardan alınmalı. Herşeyin bir arada sunulmuş olduğu süpermarketlerden değil.  Kuruyemişte bence kendine özel olarak açılmış dükkanlardan alınması ihtiyaç duyulan yiyeceklerin başlangıcında geliyor. Market alışverişimi bitirdiktan sonrasında şayet kuruyemiş alacaksam derhal Ünal kuruyemişe uğruyorum. Burada satılan ürünler her daim taptaze. Özellikle de çok sevmiş olduğim leblebileri. Çalışanlamış olurı da çok güler yüzlü bu yüzden buradan alışveriş yapmayı seviyorum. Birde arada çok güzel kampanyalar yaparak esasen pahalı olmayan tutarlarını daha da müsait hale getirerek benim takdirimi bir defa daha kazanıyorlar.

 • Bbaysal

  5.0

  Antares'teki Ünal Kuruyemiş şubesi, alışveriş merkez'nin en alt katında Real'in karşısında yer ediniyor. Buradaki şubesini Ankara'nın en kaliteli şubelerinden bir tanesidir herhalde. çok güzel ve taze ürünleri son aşama fiyatlara bulabilirsiniz. Ünal Kuruyemiş standardını buradaki şubesinde de devam ettirmiştir anlayacağınız. Bölgede yaşayan insanoğlu için çoğu Kuruyemişçi seçeneği bulunmasına karşın insanoğluın sık sık uğradığı yerlerden biridir Ünal Kuruyemiş. Bunun da nedeni; ürünlerinin kalitesi, tazeliği ve çok fazla seçenek olması ek olarak tutarlarının da uygunluğudur. bu tarz şeylerin yanında bir çalışanlamış olurının iyi olması da eklenince burayı on numara beş star bir yer yapıyor.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin