Daha fazla

Unclaimed

zst

1.3

9 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Güzelyalı

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

zst Restoran Yerleri

zst, bir Guzelyalı Mah. Turgut Özal Bulv. 99. Sok. Yeşilköşe Sitesi No:31 Mahfesığmaz, Çukurova, Adana Türkiye konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 08:00 - 00:00 ve yakınında bir Restaurant mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

zst yorum

1.3

9 yorum

Değerlendirme yaz
 • SonayOz

  1.0

  Özsüt bu derece güzel mekanı ve servis edilen yiyecekler ile değiştirilmesini istemek çok kolay. Değişik kelimeler ve tarihlerle not tutma. Waffle gibi servis etmek için soğuk bir çorba tarzında bir şey var.

 • Berat Akyüz

  1.0

  Bir servis çok kötü, bir gittiğimde başka masanın hesabını bize ödetmeye çalıştılar diğer gittiğimde ekşimiş kremalı pastayı servis ettiler. Hadi dedim bir şans daha vereyim yine bozuk bir pasta ile geldiler. Bir daha adım atmayacağımla yetkin bir masa sahibi olmak en iyi hali.

 • Utku Yasin Demir

  1.0

  Bu yemeklerden daha lezzetli, fiyatlar kabul edilebilir, konum tercih edilebilir ve özellikle Adana'da sütlü tatlılar için değil.

 • Lara Menteşe

  4.0

  Dondurma Tatlı ve pastalar çok lezzetli. Hersey çok güzel bir hizmeti var. Dondurmaların fiyatları dükkân sayesinde uygun.

 • gezentiumut

  1.0

  Daha fazla üsteren erkekler saatlerce dolaşıyorlar buradaki bayanlar genelde evet ama bu sabah geldiğim ve gene erken kahvaltıya gelen birisi mahalle kadını gibi kavga ediyor, rezaletlerden için erkekler araya girip susturamıyor😒😒😒.

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin