Atlantik Restaurant

  Daha fazla

Unclaimed

Atlantik Restaurant

3.5

4 yorum

Değerlendirme

   |   

$$

Mahfesığmaz

Ücretsiz olarak işletmeyi talep edin!

İş güncellemesine ve daha fazlasına erişin.

Bu işletmeyi sahiplenin
İşletme bilgilerini düzenle

Atlantik Restaurant Restoran Yerleri

 • Kapalı Alan
 • Rezerve Et

Atlantik Restaurant, bir Mahfesığmaz Mahallesi, Adnan Kahveci Bulvarı, Çukurova, Adana konumunda bulunuyor. Tüketim aralığı $$ arasındadır, Çalışma saatleri 8:00 - 18:00 ve yakınında bir Türk mağazasıdır. yakında hangi restoranlar var?yakınlarda restoran, canlı restoranlar, en iyi restoranlar, ve Daha Fazlası için Kullanıcı Yorumları ve Önerileri. kebapçı, meyhaneler, pizza, pastane, pizzacılar, kafeler ve diğer popüler restoran türleri. Restoranların Menüsüne, Yorumlarına, İletişim bilgilerine, Konumuna, Telefon Numarasına, Harita bilgisine ve daha fazlasına bak - YummyAdvisor

Daha fazla

Bu restoran sizin mi?

İşletme bilgilerini ve daha fazlasını güncellemek için işletmenizi sahiplenin

Fotoğraf ekle

Bu işletmeyi sahiplenin

Atlantik Restaurant yorum

3.5

4 yorum

Değerlendirme yaz
 • Merve Şen

  3.0

  İlk yeri mükemmel saat civarında idi çok şahane bir kebapçı idi Şimdiki yerindeki yeri de denemek kısmet Peki! eski yerlerinin havai yok ama yinede tercih hakkı edilebilir kebap ve kemikli piliç ızgaraları idare eder.ayin fena değil ama hala salaşlığı devam ediyor.eh yani tamamen acıktığım için bittirdim.

 • Ozan Yildirim

  5.0

  2 seneden beri fark etmis Peki!k, bence kuşkusuz basarililar.bilhassa kalabalik etrafla gidilmesini nasihat ederim, kemanci muhakkak ugrar yaniniza.

 • VoLkan BayınDır

  3.0

  Gidilesi - Lokasyon iken bulvar üzeri olmasi biraz negatif olsa da kendilerine ait yaprak kebap çok zevklidir.yazın geldim nerdeyse ateşlitan pişiyordum.

 • Дйлек Хаджйоглу

  3.0

  Gidilesi - Lokasyon iken bulvar üzeri olmasi biraz negatif olsa da kendilerine ait yaprak kebap çok damak zevki güzeldir.

Daha fazla